‘انجام می شود وظیفه ما’: کریستوفر استیل حاضر به همکاری با جان دورهام بررسی

انگلیسی سابق جاسوسی کریستوفر استیل کاهش یافته است به مصاحبه با آمریکا وکیل جان دورهام بررسی از روسیه بررسی است.

نمایندگان برای استیل که تایید نشده پرونده استفاده شد توسط اف بی آی به دست آوردن حکم به استراق سمع یک عضو از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 شد به تازگی با نزدیک شدن توسط اعضای فدرال دادستان تیم و به آنها گفت: سابق MI6 عامل نمی خواهد همکاری با پرس و جو با توجه به انتخاب.

منابع این گزارش گفت: استیل نگران سیاسی و نه با عدالت رفتار شود. دورهام سخنگوی کاهش یافته برای این گزارش.

دورهام بالا دادستان فدرال در کانکتیکات منصوب شد در سال گذشته توسط دادستان کل ویلیام Barr به بررسی سوء رفتار ممکن است با اجرای قانون فدرال و مقامات امنیتی در روسیه بررسی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “شکار ساحره.” نقد و بررسی تبدیل به یک پرونده جنایی در پاییز اجازه می دهد دورهام قدرت به impanel هیات منصفه و دست پایین کیفرخواست. مغلوب ساختن پیشی جستن به Barr “کامل و کامل قدرت به تنزل رتبه دادن به اطلاعات” و دستور داده جامعه اطلاعاتی “را به سرعت و به طور کامل همکاری با دادستان کل رسیدگی به فعالیت های نظارتی در انتخابات ریاست جمهوری 2016.”

تنها یک شخص است که برای عموم شناخته شده بود و تحت تحقیقات جنایی توسط دورهام تیم سابق FBI وکیل کوین Clinesmith که تغییر یک سند مهم در FISA براده مربوط به صفحه.

دموکرات ها به انتقاد از این نقد و بررسی به عنوان یک انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار ویژه مشاور رابرت مولر و حمله و تهمت را درک دشمنان است.

در یک آدرس برای دانش آموزان در دانشگاه آکسفورد در لندن در روز جمعه استیل گفت که او و خصوصی خود را بررسی شرکت Orbis هوش کسب و کار در حال حاضر به “انجام وظیفه ما” با همکاری وزارت دادگستری ناظر با توجه به Daily Beast.

“ما گفت: همه چیز ما را به می گویند در این موضوع” استیل گفت و اشاره کرد این بود که “از جمله محرمانه بودن.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz انجام یک بررسی به اتهامات نظارت بر اطلاعات خارجی عمل سوء استفاده ها و مصاحبه استیل. گزارش خود را در ماه دسامبر منتشر شد, شناسایی حداقل 17 “قابل خطا و یا حذفیات” در وزارت دادگستری و اف بی آی با استفاده از استیل پرونده هنگامی که به دنبال FISA حکم به استراق سمع زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه در سال 2016 و 2017. این نشان داد که FBI مصاحبه استیل اولیه مسکو بر اساس منبع ابتدا در ژانویه سال 2017 که “افزایش قابل توجهی سوال در مورد قابلیت اطمینان از استیل انتخابات گزارش.”

استیل استخدام شد با مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS بود که بودجه توسط هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت. پرکینز Coie پرداخت شد بیش از 12 میلیون دلار بین سال 2016 و 2017 برای آن کار می کنند. تلفیقی GPS پرداخت شد $50,000 در هر ماه از پرکینز Coie و استیل پرداخت شده حدود 168,000 توسط Fusion GPS.

“من ایستاده یکپارچگی کار ما منابع ما و آنچه که ما” استیل گفت: دانش آموزان در روز جمعه و اضافه میکند: “مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ندارد هوش زیرا آن زمین حقیقت ناخوشایند است برای او.”

پس از انتشار هوروویتس گزارش وزارت دادگستری گفت: دادگاه FISA آن معتقد نهایی دو صفحه FISA حکم شد “معتبر نیست.”

استیل بود که در مصاحبه با مولر را محققان با انتقاد سال گذشته 448 صفحه گزارش که نشان داد مشاور ویژه تیم نیست ایجاد هر گونه توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کرملین.

“من شگفت زده شد که بسیار کمی از آنچه که من تا به حال با آنها مورد بحث به نظر می رسد در گزارش نهایی,” او گفت:, و اضافه کرد که محصول نهایی شد “بیش از حد باریک” و “تعدادی از شهود از جمله به عنوان مثال, Donald Trump Jr.” dodging مصاحبه “بزرگ نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im