دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مهاجرت اعلام در نور COVID-19

در 22 آوریل, انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد به امضا رسید.

توسط Nandika هندا

در تاریخ 20 مارس سال 2020 جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “به طور موقت به حالت تعلیق در مهاجرت به ایالات متحده”. در 22 مارس ریاست جمهوری اعلام این اثر امضا شد. شده است وجود دارد بسیاری از حدس ماهیت و اثر این اعلام. شده است رسما اعلام کرد, اعلام منتقل شده است به عنوان یک اقدام در کمک به بهبود اقتصادی پس از ضربه سخت تحویل داده کورونا ویروس به اقتصاد ایالات متحده. در زمان استرس بر سلامت و زیرساخت های فوق العاده ای است و نرخ بیکاری افزایش یافت به ارتفاع بی سابقه است.

اخبار مرتبط

در این زمینه گفته شده است در این اعلامیه با هدف اصلاح “بیش از حد کار عرضه” است که آن را با هدف حمایت از بخش های جامعه هستند که “گذشته” در یک توسعه اقتصادی و “اولین” در طول زمان از یک انقباض اقتصادی.

آن را نیز به دنبال جبران اثر COVID-19 روز در حال حاضر تیره و تار پزشکی سیستم با جلوگیری از ورود جمعیت اضافی و به طور بالقوه مزاحمت برای سیستم بیش از آن در حال حاضر است.

استثنا به این به طور گسترده: قانونی P. R از ایالات متحده آمریکا; همسران از شهروندان ایالات متحده; کودکان از ما شهروندان زیر 21; نگر adoptee تحت IR-4/IH-4; که متقاضی ورود تقویت خواهد U. S اجرای قانون; عضو U. S نیروهای مسلح همراه با فرزندان و همسر; بیگانه ورود تحت سی/مربع طبقه بندی; بیگانه درخواست EB -5; و کسانی که ورود در منافع ملی.

کسانی که به دنبال ویزای مهاجرت به عنوان پزشکان, پرستاران, بهداشت حرفه ای, تحقیقات متخصصان و یا کارگران ضروری به کمک در مبارزه با COVID-19.

این اعلام منقضی خواهد شد در مدت 60 روز از اجرای. در درون و یا در 50 روز از اجرای وزیر امنیت داخلی در مشورت با وزیر خارجه و وزیر کار هستند توصیه می شود ادامه یا اصلاح در این اعلامیه به رئیس جمهور.

در حالی که این اعلامیه تصویب شده است به صورت یک بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و, این است که هرگز قبل از مواجه شده. این ممکن است کمک به “گذشته” و “اول” بخش از جامعه آن را نمی توان به عنوان ستون فقرات اصلاحات اقتصادی در نور COVID-19. امیدوارم نیز وجود خواهد داشت بیش از یک انگیزه ارائه شده به در حال حاضر تیره و تار سیستم بهداشت و درمان در آینده بسیار نزدیک.

متاسفانه این به این معنی تاخیر برای کسانی که تشکیل پرونده برای آنها کارت سبز و اقامت در خارج از ایالات متحده آمریکا.کسانی که ثبت شده اند و در حال انتظار برای مدارک و مصاحبه را به تاخیر می اندازد. اقامت دائم مایل به فایل برای فرزندان خود را به صبر بیش از حد.

خوشبختانه پناهجویان و کسانی که درخواست پناهندگی در نظر گرفته خواهد شد معاف از تعلیق.

از سوی دیگر آن دسته از مهاجران در حال حاضر ساکن در داخل ایالات متحده آمریکا و کسانی که در ویزای دانشجویی می توانید برای درخواست ویزا به اقامت و کار در ایالات متحده آمریکا و کسانی که مانند H1-b برنامه می توانید در ادامه به درخواست برای کارت سبز خود را.شرکت ها هنوز هم می تواند درخواست برای کارکنان با توانایی فوق العاده ای “تحت H1B یا L1 ویزا برنامه. به طور کلی این اعلامیه را تحت تاثیر قرار دهد و آن دسته از مهاجران در ایالات متحده آمریکا تا آنجا که آن را ساکن خارج است.

مانند اثر آن در همه جا دیگری COVID 19 وضعیت باعث شده است که عدم قطعیت در مهاجران جهان بیش از حد و اثر این اعلام خواهد شد احساس نسبت به چه مدت اجرا شده است و چه توصیه ها ممکن است به دنبال در داخل مندرج 50 روز است.

قبل از اینکه قادر به دنبال پاسخ در اثر این اعلام وجود خواهد داشت یک دوره “صبر کنید و تماشا” و بسیاری را سوار بر بزرگتر عوامل – مانند – چگونه سریع ما قادر به صاف منحنی در مواجهه با این بیماری همه گیر از طریق اقدامات مختلف, چگونه در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی است که قادر به مقابله با چالش های فوق العاده ای که پیش رو – چه انگیزه و کمک های آن فراهم شده به آن را در زمان به آمده و از همه مهمتر چگونه به زودی واکسیناسیون توسعه یافته برای مبارزه با این طور دائم.

(نویسنده ارشد مشاور مهاجرت. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im