رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه توسط سنا پس از یک محاکمه. مجلس سنا خواهان به جز میت رامنی رای دادند به نفع رئیس جمهور است. او استیضاح توسط مجلس نمایندگان در تاریخ 18 دسامبر 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار محبوب در میان خود partymen. یک نظرسنجی اخیر توسط گالوپ نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه 49 درصد در ماه ژانویه به بالاترین سطح خود از او به دفتر.

این نظرسنجی نشان می دهد که 94 درصد تصویب امتیاز در میان جمهوری خواهان و 42 درصد تصویب امتیاز در میان مستقل. با این حال او همچنان به شدت منفور (7 درصد تصویب امتیاز) در میان دموکرات ها. این نیز دیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی برای پیروزی در این جمهوری قفقاز در آیووا که در آن او موفق به کسب بیش از 95 درصد حمایت خود را از partymen.

مغلوب ساختن پیشی جستن gameplan

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود که اولین استیضاح رئیس جمهور برای انتخابات است. او به احتمال زیاد به تمرکز بر اقتصاد و سیاست خارجی در حالی که به دنبال انتخاب مجدد. در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه گفت: “سال از فروپاشی اقتصادی است.”

 

او در موارد متعدد گرفته شده و اعتبار برای کاهش نرخ بیکاری سطوح در بسیاری از جوامع از جمله زنان معلول و اقلیت ها ، در دولت از آدرس اتحادیه او همچنین در زمان اعتبار برای افزایش درآمد شخصی و کاهش نرخ فقر.

او به احتمال زیاد به تمرکز مبارزات انتخاباتی خود را در “طرفدار آمریکا” سیاست هایی مانند کاهش مالیات شرکت ها کاهش مقررات و عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری. یک مثال از این است که ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه که به ارمغان آورد و تولید و کشاورزی شغل بازگشت به آمریکا با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر تمرکز خواهد بود چین که او را متهم به سرقت مالکیت معنوی حقوق و در نظر گرفتن مشاغل تولیدی و دور از ما. “برای چند دهه چین از ایالات متحده در حال حاضر ما تغییر کرده است که اما در همان زمان ما شاید بهترین رابطه ما تا به حال با چین از جمله با رئیس جمهور یازدهم گفت: در دولت اتحادیه گفتار. در انتخابات آینده او نیز به احتمال زیاد به تمرکز بر فاز 1 به توافق بین دو ملت می گویند که تنها او می تواند به حل این مسائل که طاعون آمریکا و چین روابط.

او نیز به احتمال زیاد به تمرکز بر روی اقدامات خود را برای پایان دادن به تروریسم را شکست + تصاویر و یا کشتن ژنرال ايراني سلیمانی.

مسائل داخلی: بهداشت و درمان سوسیالیسم

با هیچ اصلی را در حزب جمهوریخواه مغلوب ساختن پیشی جستن است در حال حاضر با توجه به دموکرات ها. در روز سه شنبه توجه به تاخیر در انتشار نتایج در حزب دموکرات آیوا حزبی او پرسیدم که دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل. هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند آنها زد این کشور…تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است “مغلوب ساختن پیشی جستن”.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیام روشن خود را به رای دهندگان: سوسیالیسم بد است برای کشور. او حمله سناتور برنی ساندرز و سناتور الیزابت وارن که در سمت چپ متمایل به دموکرات ها به دنبال تبدیل شدن به نامزد ریاست جمهوری این حزب چند بار. آخرین سالوو در آمد دولت از سخنرانی سالانه خود در روز سه شنبه که در آن او گفت: “سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل. آزادی یکپارچه روح است.”

ساندرز و وارن همراه با یک بخش از دموکرات شده اند بسیار آوازی در برابر تهمت سیاست های. آنها می خواهند به گسترش نقش دولت و افزایش هزینه های دولت در تامین اجتماعی, آموزش و پرورش و تغییر آب و هوا. آنها همچنین پیشرو در انتخابات در کشورهای مختلف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز تمرکز خود را در, بهداشت و درمان, ابتکار-او لغو حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه عمل می کنند به عنوان محبوب شناخته شده Obamacare کردم و یک سری از اصلاحات در این بخش است. در روزهای آینده, او به احتمال زیاد به قول سیاست هایی که ارائه خواهد شد مقرون به صرفه تر و نوآورانه و با کیفیت بالا بهداشت و درمان در صورت انتخاب شدن به قدرت است.

مصرف دموکرات – که می خواهید را به تغییرات گسترده در بهداشت و درمان — دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در روز سه شنبه گفت: “همانطور که ما کار را برای بهبود آمریکایی’, بهداشت و درمان وجود دارد کسانی که می خواهند به دور از مراقبت های بهداشتی خود را با دکتر خود و لغو بیمه های خصوصی به طور کامل… ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” “اگر شما بر این باورند که ما باید دفاع آمریکا بيماران و آمریکا سالمندان و سپس ایستاده با من…” او گفت:.

هیچ جنجال — می شود آن را دشوار سیاست مانند مسلمان ممنوعیت جدایی خانواده, سیاست و یا Stormy Daniels پرداخت جنجال و یا انتخابات پارلمانی روسیه دخالت اتهامات و یا قوم و خویش اتهامات — به نظر می رسد denting مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت است. او هنوز هم ایستاده و به دنبال یک مبارزه است. تحت این شرایط انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خواهد بود دشوار است برای پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de