Donald Trump, White House,  William Barr, White House, Robert Mueller, latest news on donald trumpرئیس جمهور را رد کرده است که او مداخله به زور وزارت دادگستری به برداشت یک توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ. (رویترز عکس)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا میکند که او برتر کشور پلیس یک عنوان بیشتر به طور معمول گفته دادستان کل.

حتی مغلوب ساختن پیشی جستن-cheerleading کاخ سفید سایت طرف با دادستان توصیف او به عنوان “رئیس افسر اجرای قانون دولت فدرال است.”

اخبار مرتبط

اما رئیس جمهور ادعا می کنند که سازگار با قوی از نظر قدرت اجرایی که تهمت و هواداران خود را قرار داده است كه پس از او در زمان دفتری در سال 2017. و برخی از محافظه کار قانونی ذهن فکر می کنم تهمت مناسب است اما بهتر است سیاست های عمومی برای حفظ و اجرای قانون در طول بازو.

چندین جانبازان از رئیس جمهور باراک اوباما و توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا را به عنوان خطرناک است و به سادگی اشتباه در قانون است. پس از این مجلس با استیضاح محاکمه به پایان رسید و با خود تبرئه تهمت به خواست نرمی برای محکوم محرم راجر سنگ تحت فشار قرار دادند استیضاح شاهدان از شغل خود بطور شفاهی مورد حمله یک قاضی فدرال و شکایت کرده است که یک داور که رای به محکوم کردن سنگ مغرضانه بود.

رئیس جمهور را رد کرده است که او مداخله به زور وزارت دادگستری به برداشت یک توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ. دادستان کل ویلیام بر حمایت کرده است تهمت زدن و گفت او نمی مشورت با رئیس جمهور قبل از سفارش تماس بگیرید برای کوتاه زندان. اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفته می شده اند وجود دارد هیچ چیز اشتباه است اگر او تا به حال در پا. “من اجازه داده بود کاملا درگیر است. من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون کشور است. اما انتخاب من نباید درگیر” او به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

که در اصل همان پیام مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا فرستاده ویژه مشاور رابرت مولر در ژانویه 2018 به عنوان آنها ارائه شده به ارائه نوشته شده پاسخ به مولر سوالات به رئیس جمهور در مورد انسداد احتمالی از این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016.

“آن باقی مانده است موضع ما است که رئیس جمهور اقدامات در اینجا موجب از موقعیت خود به عنوان رئیس مامور اجرای قانون می تواند نه قانون اساسی و نه از نظر قانونی تشکیل انسداد دلیل است که به مقدار او را مانع خود و که او می تواند اگر او خواست خاتمه پرس و جو و یا حتی ورزش قدرت خود را به عنوان اگر او تا مورد نظر” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جان Boland نوشت.

John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه و وزارت دادگستری وکیل در دوران ریاست جمهوری جورج بوش در دولت گفت: قانون اساسی به رئیس جمهور قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند.

“اما در حالی که رئیس جمهور مسئول در قانون اساسی به عنوان یک ماده خوب سیاست رئیس جمهور را نگه داشته و اجرای قانون در طول سلاح. بی طرفی در اجرای قانون مهم است که اگر دولت این است که اعتبار و یکپارچگی برای متقاعد کردن قضات و داوران چه کسانی هستند آنهایی که نهایی ارائه حکم” Yoo نوشت: در یک ایمیل. جاش Blackman جنوبی تگزاس کالج, قانون, استاد, توافق با Yoo مورد تهمت اقتدار بیش از تعقیب کیفری.

“رئیس جمهور می تواند نماینده ای که قدرت به AG اما در نهایت رئیس جمهور نهایی تماس” Blackman نوشته در ایمیل. اما آخرین اقدامات تهمت جلب محکومیت از بیش از 2400 سابق وزارت دادگستری مقامات که در خدمت حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت.

در نامه سرگشاده ای به آنها گفت که بخش کتاب قانون برای آن وکلا خواستار بی طرفی از تصمیم گیری است که توسط عایق از نفوذ سیاسی. “همه DOJ وکلا به خوبی آشنا در این قوانین و مقررات و دستورات قانون اساسی. آنها ایستاده برای این گزاره که دخالت سیاسی در رفتار پیگرد قانونی آناتما به بخش اصلی ماموریت و مقدس آن تعهد برای اطمینان از برابر عدالت و قانون” بخش فارغ التحصیلان نوشت.

مارتین Lederman, یک استاد حقوق دانشگاه جرج تاون و سابق وزارت دادگستری اوباما گفت: “در توییتر که کنگره و نه رئیس جمهور می دهد قدرت برای تعقیب به دادستان کل. همچنین دادستان کل مسئولیت Lederman گفت: به ایستادن به یک رئیس جمهور که نمودار های غیر قانونی دوره “که دانستن آن ممکن است … منجر به حذف است.”

کریس لو که موفق اوباما کابینه در اولین دوره خود گفت: اوباما در کاخ سفید به دنبال پیشینیان خود در پیوستن به قوانین سختگیرانه که می تواند به برقراری ارتباط با وزارت دادگستری و در چه موضوعات. “چه تهمت است نشان می دهد که در تقابل با این سابقه دیرینه و خطرناک به اصل بی طرفی و عدالت” لو گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im