دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین coronavirus تلفات ‘مراتب بالاتر” از بستری

این شهر ووهان پذیرفته شده اند در tallying آن مرگ و میر آن را به عنوان به طور ناگهانی افزایش تعداد 50 درصد است. (رویترز)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: چین واقعی مرگ و میر از coronavirus بود “بسیار بالاتر” حتی پس از مقامات جدید صادر تعداد دو برابر تعداد مرده در ووهان که در آن همه گیر آغاز شد.

“چین به تازگی اعلام کرد دو برابر شدن تعداد مرگ و میر خود را از نامرئی دشمن. آن بسیار بالاتر است و به مراتب بالاتر از آمریکا و نه حتی نزدیک!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

اخبار مرتبط

این شهر ووهان پذیرفته شده اند در tallying آن مرگ و میر آن را به عنوان به طور ناگهانی افزایش تعداد 50 درصد زیر رو به رشد جهان شک و تردید در مورد چینی شفافیت.

مقامات گفتند آنها اضافه شده بود 1,290 مرگ و میر به چوب خط حساب کردن در این شهر است که دچار اکثریت قریب به اتفاق چین را رسما به رسمیت شناخته شده مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de