Donald Trump, Richard Grenell, US ambassador to Germany, White House, Mark Warner, latest news on donald trumpGrenell نام اقدام مدیر اطلاعات ملی یک وضعیت موقت است که به معنی او را در مجلس سنا تایید روند مگر اینکه تهمت قرار می دهد و او را به جلو برای یک موقعیت دائمی است. (رویترز عکس)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه نام زمان سفیر ایران در آلمان, ریچارد Grenell به عنوان بالا هوش مشاور بلافاصله رسم انتقاد که از لحاظ سیاسی صریح رقم نامناسب به چنین موقعیت حساس.

Grenell نام اقدام مدیر اطلاعات ملی یک وضعیت موقت است که به معنی او را در مجلس سنا تایید روند مگر اینکه تهمت قرار می دهد و او را به جلو برای یک موقعیت دائمی است. او طول می کشد بیش از جوزف مگوایر یک دریاسالار بازنشسته که وضعیت به عنوان سرپرست بود با توجه به پایان می رسد در ماه مارس است.

اخبار مرتبط

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که Grenell “نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او. من می خواهم برای تشکر جو مگوایر برای این کار فوق العاده او انجام داده است و ما مشتاقانه منتظر به کار با او از نزدیک شاید در یکی دیگر از ظرفیت در دولت!”

مدیر اطلاعات ملی اغلب به عنوان مراجعه کننده DNI نظارت وسیع جاسوسی ایالات متحده و دستگاه اطلاعاتی و گزارش به طور مستقیم به رئیس جمهور. Grenell های صریح سفیر در آلمان خواهد بود که برای اولین بار آشکارا همجنسگرا عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه.

او باعث به هم بزنید در طول سرویس سیاسی اقدام به عنوان یک مجری از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های ایران در چین و مسائل دیگر که در پایتخت های اروپایی همیشه چشم در چشم با کاخ سفید است. او در سال گذشته مواجه خواستار اخراج او مدت کوتاهی پس از مصرف تا پست خود در آلمان زمانی که او صحبت کرد تا در حمایت از جناح راست سیاستمداران در اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, این گزارش می بیند Grenell به عنوان یک وفادار کمک به او را به reassert خود را دنبال تبرئه خود را در تاریخی استیضاح محاکمه در کنگره و پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. سامانتا قدرت های ملل تحت باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری توییتی که انتصاب کسی که خیلی آشکارا سیاسی به هوش پست “خواهد بود یک تقلید مسخره امیز.”

سناتور دموکرات مارک وارنر در بیانیه ای گفت که “رئیس جمهور منتخب فردی بدون هیچ گونه اطلاعاتی تجربه به عنوان رهبر ملت و جامعه ایران در یک اقدام ظرفیت.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de