دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: چه چیزی در معرض خطر در طول رییس جمهور هند سفر ؟

India US relationship, Trump India visit, Trump PM Modiرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در احمدآباد در فوریه 24 روز سفر هند. (فایل عکس/ PTI)

توسط Mukesh Aghi

حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت و آماده به کشتی سوار در ازدواج خود سفر به هند, او به خبرنگاران گفت: – “ما درمان نمی شود بسیار خوبی با هند اما من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر مودی زیادی است.” جامد پیوند میان رهبران دو کشور نیست به طور خودکار ایجاد یک “طبیعی اتحاد” بین دو کشور است. از اواخر سال تفاوت در طیف گسترده ای از مسائل مربوط به افزایش حمایت از تولیدات داخلی و تجارت اصطکاک و دهلی نو تمایل به خرید S-400 سیستم دفاع هوایی از روسیه را تهدید به برهم زدن رابطه. رئیس جمهور تهمت بازدید ارائه می دهد یک فرصت برای نه تنها مدیریت برخی از این تفاوت ها اما همچنین می گذارد و زمینه را برای تحقق منحصر به فرد استراتژیک و تجاری همگرایی روابط دو جانبه.

اخبار مرتبط

ایالات متحده-هند ارتباط غیر معمول است که در بسیاری از راه همکاری حمل می کند هر گونه انتظارات سیاسی دیپلماتیک, نظامی و یا اقتصادی پشتیبانی می کند. اما حتی بدون هر گونه تعهد رسمی لیستی از دستاوردهای طولانی است و دامنه به شرکت تا روابط خود را حتی بیشتر.

اول استراتژیک روابط میان دو کشور همچنان در مسیر رو به بالا با تعیین هند به عنوان “عمده دفاع شریک” از ایالات متحده است. دفاع تجارت بین ایالات متحده و هند رسیده است و 18 میلیارد دلار. دو کشور در حال هل دادن مرزهای دفاعی دو جانبه نامزدی— که آیا آن را از طریق ارتباطات سازگاری و توافق نامه امنیتی COMCASA) تسهیل ‘همکاری’ بین کشورهای دفاع نیروهای مشترک تمرینات نظامی یا صنعتی توافقنامه امنیتی اجازه می دهد تا بخش خصوصی همکاری. در طول دیدار آینده این کشور انتظار می رود به امضای $2.6 میلیارد معامله برای تهیه 24 MH-60 ‘Romeo’ Seahawk هلیکوپتر. این پیشرفت می تواند سایه با تهدید قریب الوقوع از تحریم های ایالات متحده تحت امر امریکا دشمنان از طریق تحریم ها عمل می کنند (CAATSA) اگر هند همچنان ادامه دارد تهیه ،

همچنین بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: ‘تهمت صفحه گرامافون’, MF Hussain نقاشی ‘اسب’ صحن انتظار ما از رئیس جمهور در بخارا

S-400 سیستم موشکی. به سادگی قرار دادن تحریم ها می توانست یک فاجعه اثر در ایالات متحده-هند روابط در دهه های آینده. آن است که مفید به یاد داشته باشید که یک گزارش از مجلس کمیته دفاع نشان می دهد که شرکت های ایالات متحده به این نتیجه رسیدند 13 قرارداد با هند به ارزش حدود 4.3 میلیارد دلار در طول سه سال گذشته در حالی که روسیه امن 12 قرارداد برای تنها $1.2 میلیارد دلار است. این روند یکی از بزرگ و صنعت ادامه خواهد داد و آن را تکرار کنید تا زمانی که تحریم ها نمی ناراحت معادله است.

بیشتر ایالات متحده-هند استراتژیک انرژی همکاری ساخته شده است که انرژی همکاری یک centrepiece در روابط میان دو کشور برای افزایش امنیت انرژی گسترش انرژی و نوآوری ارتباط در سراسر انرژی بخش از هر دو طرف. به عنوان گام بعدی رئیس جمهور تهمت و وزیر انرژی دن Brouillette بازدید پتانسیل برای پیشبرد هر دو کشور’ جامع انرژی استراتژی. هند یک بازار مهم برای آمریکا نفت خام LNG زغال سنگ و سوخت های زیستی-صادرات و آمریکا به منابع انرژی در حال کمک به تامین امنیت انرژی و تنوع مورد نیاز برای هند پویا توسعه اقتصادی و تقاضای انرژی. هر دو کشور نیز باید منافع متقابل در افزايش هند داخلی تولید انرژی با ایجاد زیرساخت های حیاتی است که تسهیل توسعه و تولید از این منابع است. USISPF به تازگی شرکت در یک هیئت از آمریکا انرژی هسته ای موسسه به هند به بحث نظارتی برای حمایت هسته ای آمریکا-صادرات به هند و به ترویج ایالات متحده محصولات و خدمات به قدرت هسته ای Corporation of India Ltd. و دیگر مشتریان بالقوه است.

در حالی که مشخص نیست که آیا دو طرف خواهد شد بخشی از معامله تجاری در سراسر خط پایان در این دیدار وجود دارد باید تعهد خود را به زمینه سازی برای یک مدت طولانی رابطه تجاری. امروز ایالات متحده-هند تجارت دو جانبه در حال رشد است در 10 درصد در یک سال-به-سال اساس و آن را به 160 میلیارد دلار در سال 2019. بیش از 2000 شرکت های ایالات متحده حضور در هند. بیش از 200 شرکت های هندی به سرمایه گذاری 18 میلیارد دلار در ایالات متحده ایجاد بیش از 100 ، 000 شغل مستقیم. از سال 2017 تا 2018, تراز تجاری ایالات متحده با هند کاهش 9% کالا— نقطه عمده ای از نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در حالی که هند قابل ملاحظه ای از آزادسازی اقتصاد آن محدودیت ها باقی می ماند در ورودی سرمایه گذاری در بخش های کلیدی مانند بانک و بیمه, واحد-نام تجاری خرده فروشی و رسانه و سرگرمی در میان دیگران. هند باید به طور فعال اولویت بندی حذف محدودیت سرمایه گذاری باقی می ماند سریعترین رشد بازار در حال ظهور.

علاوه بر این به این نتیجه هر گونه تجارت های بزرگ پیمان با ایالات متحده و هند نیاز به آدرس ليزينگ اصلاحات – IP حفاظت از جریان آزاد اطلاعات در سراسر مرزهای انعطاف پذیری در کار سیاست و ساده خرید زمین. موفقیت یک کالا و خدمات مالیات (GST) رژیم و ورشکستگی کد معرفی شده در ساعت مودی را برای اولین بار اصطلاح را می توان با ضرب اضافی عقلانی و ساده سازی اقدامات است. این اصلاحات داخلی منهای حمایت از تولیدات داخلی را در هند بازیکن مهمی در بازار جهانی است.

بسیاری از این flashpoints مرکز در آمریکا نگرانی ها در مورد اقتصاد هند در درجه اول به این دلیل که اقتصاد ایالات متحده همچنان یکی از مهمترین و باز کردن اقتصاد در جهان است. هنوز مسائل وجود دارد که هند به ارمغان می آورد بر تجارت کالا و خدمات ، هند به دنبال دسترسی به بازار برای آن میوه از جمله انگور در بازار ایالات متحده علاوه بر مرمت GSP منافع (به ارزش 6.3 میلیارد دلار کالا صادرات) که هند می برد تا زمانی که ممکن است 2019. ایالات متحده به تازگی حذف هند و چند کشور دیگر را از لیست خود را از کشورهای در حال توسعه که بهره مند معافیت از جبران و وظیفه حفاظت و تحقیقات است. اما پیامدهای این حذف در حال انجام مذاکرات تجاری به طور کامل مشخص نیست.

هند نیز پرچم موانع به “حرکت آزاد افراد” اعمال شده توسط ویزا H1B رژیم در آمریکا در طول مذاکرات به سمتی می رود که به بحث در مورد جزئیات تعریف “اشتغال” و “گرايش مشاغل” تحت ویزای H1B به نمایندگی از این صنعت است که اجازه می دهد تا شرکت های آمریکایی به رقابتی باقی می ماند در سطح جهان است.

جهان قدیمی ترین و بزرگترین دموکراسی با اعتقادات مختلف و نیاز به درایو ممکن است هر یک از دیگر, اما آنها می دانند که آنها نیاز به یک دیگر بیشتر از همیشه قبل از. ما امیدواریم که رهبران دو کشور که در جلسه برای پنجمین بار در هشت ماه قادر به ایجاد برخی از نهایی موافقت نامه های دو جانبه دفاعی و انرژی و مسائل مربوط به تجارت.

(نویسنده است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک فروم. دیدگاه شخصی).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>