دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: رییس جمهور آمریکا ممکن است افزایش CAA-NRC موضوع در مذاکرات با PM مودی

این مقام در ادامه گفت که موضوع آزادی مذهبی دارای اهمیت زیادی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به مسئله آزادی مذهبی در هند در طول یک دیدار با نخست وزیر نارندرا PTI به نقل از یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی عنوان کرد و گفت.
روز قبل از سفر رسمی رئیس جمهور تهمت به هند آغاز می شود, ایالات متحده کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی است که در دو حزبی ایالات متحده بدن, انتقاد شهروندی متمم قانون (CAA) تصویب شده توسط دولت مودی. بدن نامیده کا به عنوان یک رکود در موضوع آزادی مذهبی در کشور است.

در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جمهور تهمت را نخستین بار باز کردن این موضوع از کا ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) با PM مودی ارشد کاخ سفید مقام پاسخ مثبت بود و گفت که رئیس جمهور نه تنها بحث در مورد این موضوع در خصوصی اما همچنین ممکن است یک بیانیه عمومی در مورد این مسئله.

اخبار مرتبط

کاخ سفید ارزش هند سنت های دموکراتیک و احترام زیادی برای هند موسسات و آن را تشویق هند برای حفظ این سنت است. این مقام در ادامه گفت که موضوع آزادی مذهبی دارای اهمیت زیادی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این مودی دولت به تازگی با تصویب شهروندی, اصلاحیه لایحه که به تابعیت به هندوها سیک ها, Parsis, یهودیان, مسیحیان و جین ها از سه همسایه کشورهای اسلامی – بنگلادش و پاکستان و افغانستان – که به هند آمده قبل از دسامبر 31st, 2014. تصویب لایحه منجر به سراسر کشور تظاهرات با منتقدان سوال تصمیم دولت برای آوردن زاویه دین در موضوع تابعیت.

رئیس جمهور تهمت همراه با خانواده اش از جمله همسر, Melania Trump, دختر, Ivanka Trump, son-in-law Jared کوشنر در حال آمدن است در یک سفر دو روزه به هند در روز دوشنبه ، عظیم استقبال از رویداد برنامه ریزی شده است در روز دوشنبه در گجرات در شهر احمدآباد روی خطوط “پرونده مودی” رویداد که در زمان ما در طول PM سفر مودی. مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده نیز بازدید از تاج محل در آگره را از جایی که آنها را سر به دهلی نو است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>