دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: تا سانتی متر یوگی Adityanath به ما می دهد برای اولین بار زن و شوهر یک هدیه به یاد داشته باشید

donald trump Taj mahal, us president, donald trump news, trump in india, trump india visit, trump india visit date, trump india visit ahmedabad, trump india visit schedule, trump india visit agra, trump india visit feb 2020, trump india news, melania trump in India, ivanka trump in india, trump visit to taj mahal, trump taj mahal visit, trump gift yogi adityanath, trump gift in indiaسانتی متر یوگی ارائه Trumps با یک قاب عکس از زن و شوهر اول در تاج محل. (عکس: AP/Rajesh Kumar Singh)

مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: قبل از اینکه ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و FLOTUS Melania Trump چپ از آگرا, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath ارائه آنها را با یک هدیه به یاد داشته باشید قبل از ازدواج خود سفر به نماد عشق – تاج محل. در روز دوشنبه, زن و شوهر اول از ایالت متحده آمریکا فرود آمده بود در آگرا که در آن آنها بازدید به یاد تاج محل و رو تصاویر کلیک در مقابل آفرین بنای تاریخی است. تنها یک ساعت بعد درست قبل از آنها سوار یک نیروی هوایی عازم دهلی نو از Kheria هوایی CM یوگی ارائه Trumps با یک قاب عکس از زن و شوهر اول در تاج محل.

گرفتن به روز رسانی زنده از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هند به اینجا مراجعه کنید

اخبار مرتبط

رئیس جمهور تهمت و FLOTUS Melania وارد شده بود در آگرا پس از بازدید از احمدآباد و آنها به تاج شهر در حدود 4:30 pm. سپس از آنها بخواهيم به تاج محل همراه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و شوهرش جارد کوشنر. اولین زن در زمان قدم زدن در باغ در تاج محل و همچنین نوشت: در این بازدید کتاب ستایش 17th-century آرامگاه.

Ivanka و جارد نیز قدم در اطراف باغ ها و کلیک کردم با ذخیره کردن از عکاسان. Ivanka نیز دیده گرفتن سنگ مرمر شکوه در گوشی خود را. بعد Ivanka ستایش یاد بنای تاریخی در سایت میکروبلاگینگ توییتر به اشتراک گذاشته و تصاویر از سفر.

آن را به حال شده است انتظار می رود که رئیس جمهور تهمت می رسند در تاج محل در زره پوش ماشین است که یک کادیلاک با نام مستعار “جانور” اما خودروسواری بزرگ بود و نه بخشی از cavalcade که تقبل قایق از آب عبور برای اولین بار زن و شوهر به این بنای تاریخی است.

این Trumps صرف حدود یک ساعت در این بنای تاریخی بود که تنها دستور کار طول سفر خود را به آگرا است. پس از خروج از تاج آنها به رهبری بازگشت به Kheria هوایی برای ترک دهلی جایی که آنها صرف شب.

رئیس جمهور تهمت یکی از بسیاری از رهبران جهان به بازدید از تاج محل است که در میراث جهانی یونسکو و یکی از ترین عکس مکان در جهان است.

قبلا در سال 2015 و پس از آن باراک اوباما رییس جمهور آمریکا تا به حال به طور رسمی هند و بازدید برنامه ریزی شده بود برای بازدید از تاج محل بود اما لغو سفر به این بنای تاریخی بنا به دلایل امنیتی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هند احتمالا جوهر و با دفاع از توافق بین دو کشور پس از گفتگوها با نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>