دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: Ex-PM Manmohan Singh, دیگر رهبران کنگره به جست و خیز جمهور Kovind را در ضیافت رییس جمهور افتخار

Manmohan Singh, expm manmohan singhمانموهان سینگ

کنگره رهبران از جمله نخست وزیر مانموهان سینگ نمی خواهد در این ضیافت رسمی که توسط رئیس جمهور رام نات Kovind افتخار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 25, منابع گفت.

سینگ قبلا قبول این دعوت اما ابراز عدم توانایی خود را برای حضور در همان روز دوشنبه.

اخبار مرتبط

او منتقل کرده است تاسف خود را به دفتر ریاست جمهوری برای بودن قادر به حضور در این ضیافت منابع نزدیک به سینگ گفت.
رهبر مخالفان در Rajya سبها, غلام نبی آزاد خواهد شد و همچنین حضور در ضیافت رسمی به عنوان رئیس کنگره سونیا گاندی است نه دعوت شده اند.

او همچنین رهبر کنگره حزب پارلمانی.

مخالفت کنگره peeved در مودی دولت حرکت به آن را اجازه نمی دهد رهبران جلسه با بازدید رئیس جمهور ایالات متحده بوده است از سنت.

کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت: حضور رئيس جمهور در ضیافت به عنوان یک علامت از اعتراض بیش از این رهبران نه در حال گسترش دعوت.

این احتمالا اولین بار است که رهبران اصلی اپوزیسیون را از دست ندهید رسمی ضیافت به افتخار بازدید از رئیس دولت و نمی خواهد نگه جداگانه بحث کنگره, رهبران گفت. PTI SKC SKC

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>