دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: تاریخ برگزاری, برنامه کامل, برنامه سفر رییس جمهور هند تور

رئیس جمهور تهمت و همسر خود را زمین در سردار Vallabhbhai Patel بین المللی فرودگاه در احمدآباد در حدود 12 ساعت. (ANI)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید: 45 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند و دیدار با نخست وزیر نارندرا از حد انتظار جهانی دیپلماتیک رویداد در سال 2020 است. این جلسه از دو نفر از رهبران قدیمی ترین دموکراسی و بزرگترین دموکراسی در جهان است گرفتن توجه از سراسر جهان است. این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند است. مغلوب ساختن پیشی جستن گردباد تور هند سال 2020 خواهد شد بسته بندی شده با بازدیدکننده داشته است به مکان های تاریخی significances عمومی پرداختن و دیپلماتیک گیرد. چند روز پشت مغلوب ساختن پیشی جستن و ساعت مودی توافق بیش از یک تماس تلفنی که رئیس جمهور آمریکا در سفر به هند را تقویت هند و آمریکا همکاری استراتژیک و اوراق قرضه بین آمریکا و هند جمعیت مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام گفت. رئیس جمهور تهمت سفر به هند می آید ماه بعد از مودی به ایالات متحده سفر کرده و در ماه سپتامبر سال 2019. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازدید از هند در فوریه 24 و 25.

در اینجا این است که کامل برنامه سفر – تاریخ برنامه و سالن – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید 2020 تاریخ

فوریه 24 – در اولین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن هند سفر رئیس جمهوری و بانوی اول Melania Trump خواهد بود در PM مودی بومی ایالت گجرات. رئیس جمهور تهمت و همسر خود را زمین در سردار Vallabhbhai Patel بین المللی فرودگاه در احمدآباد در حدود 12 ساعت. ساعت مودی وجود دارد خواهد بود برای دریافت او را در فرودگاه. رئیس جمهور تهمت خواهد بود بهآنها گارد افتخار و وجود خواهد داشت یک فرهنگی دریافت. ساعت مودی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania خواهد شد بازدید از Sabarmati آشرام در احمدآباد. با توجه به گزارش منتشر شده توسط ANI, آماده سازی می رویم و حتی به عنوان امنیت بوده است افزایش در Sabarmati آشرام.

پس از آن وجود خواهد داشت grand roadshow در خیابان احمدآباد منجر به تازگی ساخته شده Motera ورزشگاه. ساعت مودی و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای افتتاح سردار Vallabhbhai Patel ورزشگاه در Motera. ورزشگاه تبلیغ است برای تبدیل شدن به بزرگترین در جهان کریکت ورزشگاه با گنجایش بیش از یک لاخ تماشاگران. در Motera ورزشگاه ‘Namaste تهمت رویداد برگزار خواهد شد و ساعت مودی و رئیس جمهور تهمت خواهد بود پرداختن به جمع آوری بیش از یک لاخ.

به عنوان در هر برنامه رئیس جمهور تهمت همراه با بانوی اول Melania خواهد بود اقدام به آگرا در حدود 3:30 PM. در حدود ساعت 4:30 PM رئيس جمهور تهمت و Melania برسد آگرا است. آنها دریافت خواهد شد توسط سانتی متر یوگی Adityanath. برنامه برای تاج بازدید ثابت است در حدود 5 ساعت. چند گزارش های رسانه ها نشان داده اند که ساعت مودی نمی تواند همراه رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania به آگرا است. اما هیچ اطلاعات رسمی در مورد این. پس از اقامت در تاج محل برای نیم ساعت هر دو رئیس جمهور تهمت خواهد بود و به سمت دهلی نو است.

فوریه 25 – در دومین روز از سفر خود به هند, رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری جلسات دو جانبه. وجود خواهد داشت یک مراسم استقبال در forecourts از Rashtrapati بهون در 9 هستم. رئیس جمهور تهمت خواهد شد و سپس بازدید از Rajghat مهاتما گاندی یادبود. رئیس جمهور تهمت را دراز الماس در Rajghat و رعایت یک دقیقه سکوت به عنوان در هر آنی گزارش. این دیدار یک-به-یک جلسه و دو جانبه هیأت سطح مذاکرات برنامه ریزی شده در حیدرآباد خانه در سرمایه های ملی. پس از آن وجود خواهد داشت ناهار در حیدرآباد خانه برای رئیس جمهور تهمت, بانوی اول, Melania, میزبانی PM مودی.

پس از آن معاون رئیس جمهور هند Venkaiah Naidu و امور خارجی وزیر S Jaishankar خواهد نشست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ITC Maurya هتل در سرمایه های ملی به عنوان در هر آنی گزارش.

در حدود ساعت 4:30 PM رئيس جمهور تهمت ملاقات خواهد کرد آمریکا کارکنان سفارت و پذیرش رویداد برنامه ریزی شده است که در سفارت آمریکا. پس از آن وجود خواهد داشت انتخابات ریاست جمهوری ضیافت در Rashtrapati بهون در حدود 7 بعد از ظهر توسط رئیس جمهور رام نات Kovind. در 10 PM رئيس جمهور تهمت را ترک خواهد کرد برای ما.

(خوانندگان لطفا توجه داشته باشید که زمان به موضوع تغییرات جزئی.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>