دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت واشنگتن پست ادعا افترا

ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در سه شنبه شکایت واشنگتن پستادعا افترا در دو نظر مقالات منتشر شده در سال گذشته است که در آن گفت: به دروغ مدعی مبارزه با توطئه روسیه است.

طرح دعوی در دادگاه به استناد ژوئن 13 نظر قطعه توسط Greg Sargent که گفت: تهمت سعی در توطئه با یک جارو و سیستماتیک حمله توسط روسیه در برابر 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری.

همچنین به نقل از یک ژوئن 20 نظر قطعه توسط پل Waldman که پرسید چه کسی می داند که چه نوع از کمک های روسیه و کره شمالی را به تهمت مبارزات انتخاباتی در حال حاضر که او آنها را دعوت به ارائه کمک های خود را. اظهارات و 100 درصد غلط و توهین آمیز, Jenna الیس ارشد مشاور حقوقی به تهمت کمپین در بیانیه ای گفت.

کریستین Coratti کلی, معاون رئیس جمهور از ارتباطات در واشنگتن پستگفت: این ناامید کننده بود برای دیدن رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی کمیته توسل به این نوع از تاکتیک و ما با شور و نشاط در دفاع از این پرونده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است chafed در رسانه موشکافی و بارها و بارها حمله علیه این روزنامه و مالک آن شرکت آمازون جف بزوس.

این طرح دعوی در دادگاه واصل منطقه ای ایالات متحده در واشنگتن آمد و یک هفته پس از مبارزات انتخاباتی شکایت کرد نیویورک تایمز افترا بیش از یک op-ed که ادعا بجای بین تهمت و روسیه است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نام هر دو دعاوی meritless.

هر کسی که در مورد متمم اول باید مشکل مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش های مکرر برای تنبیه و ارعاب رئیس جمهور منتقدان گفت: Brian Hauss, کارکنان, وکیل برای ACLU سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه است. او در پاسخ به تهمت و افترا و کت و شلوار در برابر پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de