دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه ستایش ها برای Ayushmaan Khurrana را Shubh منگل Zyada Saavdhan

Donald Trump, White House,  William Barr, White House, Robert Mueller, latest news on donald trumpاشتراک گذاری tweet آمریکایی, گی, فعال حقوق Peter Tatchell تهمت نوشت: “بزرگ” از خود توییتر رسمی اداره کند. (رویترز عکس)

سازندگان Ayushmann,-starrer Shubh منگل Zyada Saavdhan کردم تمجید برای این فیلم از برخی از غیر معمول چهارم در قالب یک شست تا از هیچ کدام کمتر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این عشق تازه کشف شده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هسته رای دهندگان پایه اعتقاد بر این است نه چندان دوستانه ایده حقوق بشر است fluttered بسیاری از عصب.

اشتراک گذاری tweet آمریکایی, گی, فعال حقوق Peter Tatchell تهمت نوشت: “بزرگ” از خود توییتر رسمی اداره کند. Tatchell در جشن توییت کرده بود تقدیر ساخت یک فیلم بر روی همجنسگرایان تم در هند و ابراز شادی خود را بیش از فیلم است.

اخبار مرتبط

جدید بالیوود فیلم کمدی رمانتیک است که در تلاش برای برنده شدن بیش از افراد مسن پس از decriminalisation of homosexuality در کشور Tatchell گفت: او را در صدای جیر جیر. پس از این توییت به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور Tatchell دوباره توییتی امیدوار است که این آغاز از رئیس جمهور تهمت را به آغوش جامعه همجنسگرایان و نه فقط یک شیرین کاری روابط عمومی.

این توییت به اشتراک گذاشته شده توسط تهمت دستاوردهای اهمیت به ایالات متحده عنوان شده است برای انتخابات ریاست جمهوری در پایان این سال و رئیس جمهور ممکن است چشم دوخته اند به خواستگاری رای دهندگان از جامعه همجنسگرایان. در سال 2016 ریاست جمهوری, نظر سنجی, جامعه همجنسگرایان بود و محکم حمایت از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ، یک کلمه جیر نیز می گوید زیادی در مورد نوع عمل متعادل اقدام توسط رئیس جمهور. کامل سالم جیر از رئیس جمهور استقبال از این فیلم در یک موضوع ممکن است که ایجاد موج در ذهن راست حامیان رئیس جمهور است. بدیهی متعادل سفت tightrope از بانک رای سیاست جایی آسان در این جهان است.

این feelgood صدای جیر جیر از رئیس جمهور نیز ممکن است ساخته شده اند و در یک بعد کاملا متفاوت به عنوان برگ برنده در بازدید از هند در اولین سفر رسمی با بانوی اول Melania Trump و دختر Ivanka در روز یکشنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im