همین لیمو با استفاده از هولوکاست شعر به توصیف وفاداری به ناروا

ایسنا میزبان به لیمو با استفاده از یک شعر در مورد هولوکاست به توصیف وفاداری برخی از مشاوران نگه دارید برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

به سی ان ان کابل وبگاه صف انتقال از Chris Cuomo به همین لیمو دو بحث Cuomo, پایان تک صدایی, که تجزیه و تحلیل حزب وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. کومو هشدار خود را به بینندگان “در نگاه کردن” زیر این خبر که تهمت منصوب او یکی از دستیاران سابق جانی McEntee به عنوان یک جدید “پرسنل رئیس” که گزارش کار برای شناسایی کسانی که بی وفا به رئیس جمهور. “این وفاداری آزمون من معنی این مثل این است که مستقیما از ولدمورت کتاب … این نه قرار بود که در مورد. قرار نیست”کومو گفت: با اشاره به تبه کار از هری پاتر سری.

“چه چیزی است ؟ وقتی که آنها آمدند پس از این شخص من نیست هر چیزی می گویند. و سپس آنها آمد و پس از آن شخص و سپس آنها را پس از این فرد است. و در نهایت هیچ کس چپ” لیمو و گفت: در پاسخ به کومو.

لیمو بود با استناد به یک سال 1946 شعر توسط کشیش Martin Niemöller, که در آن او اظهار تاسف اخلاقی شکست از آلمانی ها که متوجه بی عدالتی از نازی ها اما هرگز ایستاده در برابر رژیم نازی.

Niemöller می نویسد: “برای اولین بار آنها به سراغ سوسیالیست ها آمدند و با من صحبت کردن—چون من نه سوسیالیستی. سپس آنها را برای اعضای اتحادیه های کارگری و من صحبت کردن— چون من نه یک فعال سندیکایی. سپس به سراغ یهودیان رفتند و من صحبت کردن—چون من نه یهودی. سپس آنها آمد برای من—و هیچ کس از چپ به صحبت می کنند برای من است.”

متن این شعر به نمایش در ایالات متحده و موزه یادبود هولوکاست در واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>