داخلی گاز خروجی آبشار در FY20 پس از دو سال رشد

ONGC’s output cost is around $3.8-6.6/mmbtu.ONGC خروجی هزینه در حدود $3.8-6.6/mmbtu.

با تولید نفت و گاز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای عملی برای شرکت های انرژی داخلی گاز خروجی کاهش 2.8% در سال در سال (y-o-y) به 31,168.4 میلیون متریک استاندارد متر مکعب (mmscm) در FY20 معکوس کردن روند رشد ثبت شده از FY18.

همچنین 32.2 متریک تن (تن) نفت خام تولید شده در کشور در مالی شد 0.9 درصد کمتر از تولید از یک سال پیش دوره است.

اخبار مرتبط

تولید داخلی بوده و در حال سقوط با پیری از زمینه های موجود و خاموش پاسخ از صنعت را به پروژه های جدید عمدتا به دلیل عدم وجود انگیزه های کافی. از دیگر دلایل کاهش تولید در FY20 به عنوان بستری توسط دولت به تازگی به یک کمیته پارلمانی شامل عدم خریداران ناکافی تخلیه زیرساخت های فنی و محدودیت های خصمانه در موقعیتهای جغرافیایی و تظاهرات در برابر تابعیت (اصلاحیه) لایحه در بالا آسام میادین نفتی.

عدم مجوز زیست محیطی است همچنین ساخت و حفاری های جدید دشوار است.

به عنوان FE به تازگی گزارش سود خصوصی داخلی نفت خام تولید کنندگان از تولید های قرارداد (PSC) زمینه کاهش یافته اند به عنوان کم به عنوان 20 سنت در هر بشکه در پایین فعلی قیمت نفت خام رژیم است. زمانی که نفت خام حکومت در 60 $در هر بشکه در ماه ژانویه این تولید استفاده می شود برای به دست آوردن سود از حدود 6 دلار/بشکه رسید. قیمت هندی سبد نفت خام کاهش یافت 65.1 درصد به $24.43/هر بشکه در 7 آوریل پس از ژانویه 8 اوج آن را لمس کرد در سال 2020 است. هیچ خصوصی بازیکن شرکت کرده بود در آخرین مزایده برای هفت نفت بلوک های ارائه شده در چهارمین دور از باز کردن سطح زیرکشت صدور مجوز برنامه (OALP). قرارداد میدان های نفتی اهدا شد به دولت-اجرای ONGC که به تولید حدود 65 درصد از داخلی نفت خام و 76 درصد از گاز خروجی.

ONGC با هر بشکه نفت خام تولید هزینه از $35 – 40 در حال حاضر تحت فشار اضافی با اخیر اسلاید در جهانی قیمت های نفت خام دوخته و امید در دولت مطلوب سیاست اقدامات برای افزایش عملکرد آن است. دولت به کاهش قیمت گاز داخلی 26 درصد به $2.39 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا (mmBtu).

ONGC خروجی هزینه در حدود $3.8-6.6/mmbtu.

بومی تولید نفت خام caters به حدود تنها 15 درصد از این کشور نیاز, نگه داشتن وابستگی در واردات بالا است. جدا از بالا بردن تولید دولت است که با تمرکز بر بهره وری انرژی جایگزینی تقاضا بهبود فرآیندهای پالایشگاه و ارتقاء زیستی و سوخت های جایگزین به منظور کاهش وابستگی به واردات نفت خام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de