داخلی بلیط پرواز: هوایی هند برای باز کردن رزرو برای انتخاب پروازهای داخلی از آوریل 4

هوایی هند رزرو برای پروازهای بین المللی را سر از تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

هوایی هند رزرو به زودی باز! ملی هوایی مسافری حامل هوایی هند در وب سایت خود اعلام کرده است سرگیری در برای رزرو بلیط پرواز. با توجه به شرکت رزرو برای برخی از انتخاب پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد از آوریل 4 سال 2020 است. آن اضافه شده است که رزرو برای پروازهای بین المللی را سر از تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. هوایی هند بیشتر گفت: این شرکت حفظ خواهد شد بررسی روز به روز وضعیت این رمان شیوع کروناویروس و نگه داشتن مردم به روز شده و اگر وجود دارد هر گونه تغییر.

شرکت هواپیمایی شرکت قبلا اعلام کرد تعلیق در رزرو به صورت داخلی و همچنین پروازهای بین المللی. در حالی که رزرو متوقف شد تا مارس 30 با اعلام مرحله دوم Coronavirus مستند شروع رزرو شده اند تحت فشار قرار دادند تا ماه آینده. با توجه به اطلاع رسانی قبلی که برای رزرو بلیط پرواز متوقف شد تا آوریل 3 و 31 مه برای پروازهای داخلی و بین المللی بود. تصمیم به توقف رزرو پرواز در آمد در بازگشت از افزایش تعداد افراد مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس. هند نیز اعلام کرد در سراسر کشور کامل مستند از مارس 24 عنوان تایید COVID-19 نفر در حال افزایش است.

اخبار مرتبط

نه تنها هوایی هند اما خصوصی شرکت های هواپیمایی نیز اعلام کرد تعلیق در رزرو پرواز در هند. همچنین کسانی که در حال حاضر پرواز رزرو شده و مجبور به لغو پروازهای خود را به عنوان یک مستند تحمیل شد وزارت هواپیمایی اتحاد به کارگردانی تمام شرکت های هواپیمایی به بازپرداخت هزینه برای مسافران اگر آنها انجام داده بازپرداخت معیارهای. در حالی که این شرکت ها شد و قبلا با دادن گزینه ای را برای برنامه ریزی مجدد پروازهای خود را به جای بازپرداخت مردم به رسانه های اجتماعی برای تسلیم شکایت و به عنوان یک نتیجه از این وزارت با صدور دستورالعمل برای بازپرداخت برای لغو بلیط که رزرو شده توسط بسیاری از قبل از.

در ضمن هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری توییتی که از سر گیری در عملیات برای پروازهای داخلی و بین المللی خواهد بود در نظر گرفته شده توسط مقامات حمل و نقل هوایی پس از آوریل 3.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im