DOJ به دنبال تعطیل کردن وب سایت فروش ‘ساختگی’ coronavirus واکسن

تیوی وزارت دادگستری گفت: از آن آغاز شده است برای سرکوب تقلب مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

رابرت پیتمن یک قاضی فدرال در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه از تگزاس با صدور موقت سفارش محدود در برابر یک وب سایت فروش وجود ندارد جعلی سازمان بهداشت جهانی “واکسن کیت” پس از ایالات متحده آمریکا دفتر دادستان در غرب منطقه از تگزاس ساخته شده یک درخواست با توجه به DOJ مطبوعاتی در روز یکشنبه.

اگر چه وزارت دادگستری گفت: نظم در برابر “coronavirusmedicalkit.com” نیاز به ثبت وب سایت برای “بلافاصله اقدام به مسدود کردن دسترسی عمومی به آن” آن هنوز در دسترس عموم یکشنبه شب.

دادستان گفت: هدف آنها این بود که “به شاتر وب سایت بلافاصله در حالی که تحقیقات از این سایت و اپراتورهای آن همچنان ادامه دارد.”

وب سایت راه اندازی نشده-بی نام مردم ثبت شده بود از طریق Namecheap Inc., یک شرکت ثبت دامنه شبیه به Domain.com یا GoDaddy که ظاهرا بلافاصله اجرای قاضی دستور به مسدود کردن سایت آن را میزبانی می شود. وب سایت خود را شامل یک لینک هدایت مصرف کنندگان به “سفارش” که به ارمغان می آورد کاربران به یک صفحه با استفاده از فدرال اکسپرس لوگو که می پرسد از بازدید کننده به ورودی اطلاعات کارت اعتباری خود را.

این سایت شامل یک coronavirus های مرتبط با کلیپ از ان بی سی امروز نشان می دهد و همچنین آنچه به نظر می رسد شش ظاهرا گواهی جعلی. این وب سایت ادعا می کند “با توجه به شیوع اخیر برای کوروناویروس (COVID-19) سازمان بهداشت جهانی است که به دور واکسن کیت. فقط پرداخت $4.95 برای حمل و نقل. شما فقط نیاز به اضافه کردن آب و مواد مخدر و واکسن آماده شده است.”

پنج-صفحه شکایت کیفری متهم وب سایت “درگیر شدن در و تسهیل طرح و استادی برای فریب دادن و به دست آوردن پول و یا اموال با استفاده نادرست یا جعلی نمایندگی با قصد فریب دادن و در انجام این کار با استفاده از ایالتی یا خارجی سیم ارتباطات است.”

آمریکا وکیل جان باش گفت: “دادستان کل بر کارگردانی کرده است این گروه به اولویت بندی طرح های تقلب ناشی از کوروناویروس اضطراری” و “ما پس از نقل مکان به سرعت برای خاموش کردن این کلاهبرداری است.”

FBI special agent مسئول کریستوفر شانه از سن آنتونیو در زمینه دفتر گفت: “کلاهبرداران که به دنبال سود خود را از ترس و عدم اطمینان از فروش ساختگی واکسن یا درمان نه تنها سرقت منابع محدود از جوامع ما آنها را در برخواهد داشت و حتی بیشتر در معرض خطر و با پخش اطلاعات غلط و ایجاد سردرگمی است.”

دستیار دادستان کل جودی شکار اصرار وزارت دادگستری “را تحمل نخواهد کرد جنایی بهره برداری از این اضطراری ملی را برای منافع شخصی.”

وجود دارد 329,862 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان از یکشنبه شب و حداقل 14,379 مرگ و میر وابسته به عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. در ایالات متحده وجود دارد 32,644 موارد که منجر به 402 مرگ و میر.

هفته گذشته بر دستور دادستان فدرال در سراسر کشور به “اولویت بندی تشخیص, تحقیق و محاکمه همه رفتار مجرمانه مربوط به زمان بیماری همه گیر.”

برای جلوگیری از coronavirus کلاهبرداری از وزارت دادگستری خواست عمومی به طور مستقل بررسی صحت coronavirus سایت های مربوط به چشم پوشی از ایمیل های ناخواسته با تبادل coronavirus درمان برای محافظت از خود در برابر نرم افزارهای مخرب و به سقوط برای بی اساس ارائه می دهد برای یک coronavirus واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>