DOJ بررسی می یابد ‘مواد خطا و یا حذفیات در سال 2019 FISA برنامه

تیوی وزارت دادگستری و اف بی آی اذعان کرد نظارت برنامه های کاربردی در سال 2019 موجود نقص جدی در به روز رسانی به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی در مورد اقدامات اصلاحی گرفته پس داغدار ناظر گزارش در ماه دسامبر.

سی و دقت و بررسی انجام شده توسط DOJ امنیت ملی بخش یافت “مواد خطا و یا حذفیات” در دو FISA برنامه های کاربردی در سراسر دو زمینه دفاتر با توجه به 54-صفحه تشکیل پرونده unsealed این هفته است.

وزارت دادگستری گفت: این است که هنوز تدوین نهایی و نتایج این زمینه کار دقت و بررسی است اما تا کنون مشخص یکی FISA نرم افزار موجود “دو مواد خطا” در حالی که یکی دیگر از FISA درخواست کرده بود “برخی از مواد حذفیات.” دولت گفت: این گزارش خطاها و حذفیات به دادگاه FISA و “ارزیابی شده است که با وجود این خطا و یا حذفیات علت احتمالی وجود داشته که برای پیدا کردن اهداف بودند اقدام به عنوان یک عامل خارجی قدرت است.”

دستیار دادستان کل جان Demers اظهار داشت که “اگر چه دقت بررسی که شامل سفر و در جلسات حضوری در حال حاضر به حالت تعلیق به علت Coronavirus ما خواهد شد راه اندازی مجدد آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم با 50 درصد افزایش نظارت مواضع و افزایش دقت.”

اف بی آی گفت: آن دادگاه تشکیل پرونده شد “به روز رسانی در خصوص برخی از اقدامات اصلاحی که FBI ساخته شده است و همچنان به آن FISA پروسه” و افزود این مراحل بخشی از 40 به علاوه اقدامات اصلاحی که FBI مدیر کریستوفر Wray دستور داد در ماه دسامبر.

DOJ بازرس کل Michael Horowitz طولانی گزارش منتشر شده در اواخر سال گذشته با انتقاد از وزارت دادگستری و اف بی آی برای حداقل 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به FISA حکم در برابر تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه در سال 2016 و 2017 را برای اداره تکیه بر بریتانیا سابق جاسوسی کریستوفر استیل تایید نشده پرونده. استیل قرار داده و تحقیقات خود را با هم در دستور مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS بودجه توسط هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت. هوروویتس همچنین با انتقاد از اداره برای نمی های exculpatory از اطلاعات محرمانه منابع انسانی با دادگاه FISA.

این دادگاه FISA و آن دست برداشت amicus curiae دیوید کریس صادر توصیه به وزارت دادگستری و اف بی آی در مورد FISA روند و از دولت خواسته تا با پاسخ, چگونه آن را رفع معایب.

“در پرتو یافته های OIG گزارش دولت گرفته است مراحل متعدد و … برای بهبود FISA فرایند به منظور تسهیل و دقت و کامل بودن FISA برنامه های کاربردی” به DOJ و FBI به دادگاه گفت. آنها گفتند DOJ دفتر اطلاعات “گرفته شده مراحل را برای اطمینان از ادامه رویکرد پیشگیرانه از وکلای مدافع خود در طول تکراری FISA نرم افزار تهیه پیش نویس روند.”

همانطور که از اواخر ماه مارس وزارت دادگستری و اف بی آی گفت: آنها برقرار جدید محرمانه منابع انسانی چک لیست به یادآوری ماموران وزارت اطلاعات در دادگاه نیاز به “ارزیابی اعتبار CHS و قابلیت اطمینان از اطلاعات ارائه شده توسط CHS” و برای شناسایی به دفتر هوش وکلای “هر گونه مسائل و پرچم آن عوامل در این فهرست است که ممکن است نیاز به پیگیری.”

هوروویتس منتشر شد یادداشت پیشتر در ماه آوریل نشان FISA نقص بودند و نه فقط محدود به نظارت از صفحه. هوروویتس را حسابرسی متمرکز FBI در مورد نیاز به حفظ دقت subfile شناخته شده به عنوان “جنگل هاست.” محققان مشکلات جدی در هر یک از 29 FISA برنامه های آنها مورد بررسی قرار گرفت — از جمله چهار FISA برنامه های کاربردی که در آن جنگل فایل بود یا گم شده و یا هرگز وجود نداشته است.

این دادگاه FISA در پاسخ به این یادداشت با سفارش وزارت دادگستری برای ارائه به دادگاه با “اسامی اهداف” برای تمام 29 برنامه های کاربردی. در یک اتفاق نادر در نظم عمومی در سال گذشته دادگاه FISA انتقاد اف بی آی را دست زدن به صفحه برنامه های کاربردی به عنوان “تضاد” را به اف بی آی “افزایش وظیفه خلوص” و خواستار پاسخ از اداره است.

“اف بی آی همچنان با اعتماد به نفس است که این اقدامات اصلاحی آدرس خطاهای شناسایی شده در اوایل FISA برنامه های کاربردی که IG بررسی در ارتباط با آن های اخیر جنگل روش های حسابرسی و همچنین بررسی آن از Crossfire طوفان تحقیقات” اف بی آی گفت: در یک جمعه در بیانیه ای.

وزارت دادگستری و اف بی آی دادگاه تشکیل پرونده شد unsealed همان روز که محرمانه پانوشت از هوروویتس را FISA گزارش منتشر شد نشان می دهد که تیراندازی طوفان تیم در جریان شدند در یک سند که مورد بررسی است که یک فرد لقب “فرد 1” — به عنوان یک “کلید استیل sub-منبع” — شرح داده شده بود به آنها را به عنوان کسی که با “تاریخی تماس با افراد و اشخاص مشکوک بودن مربوط به ری” — یا اطلاعاتی روسیه خدمات. در این سند توضیح داده شده گزارش داد که فرد 1 “بود شایعه شده به یک سابق کا گ ب/SVR افسر.”

به تازگی اطلاعات عمومی نیز نشان می دهد که اف بی آی محققان دریافت اطلاعات از یک هنوز redacted منبع در سال 2017 “نشان می دهد پتانسیل برای دروغ مؤثر استیل انتخابات گزارش” ظاهرا مربوط به بزرگترین شهوت پرست و تایید نشده ادعا می کند در استیل پرونده مورد تهمت در یک هتل مسکو در سال 2013 و در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن دیدار با روس ها در پراگ در سال 2016.

در اوایل این هفته متن FBI confidential منابع انسانی را در گفتگو با جورج پاپادوپاولوس کشف شد نشان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور سیاست خارجی بارها و بارها انکار تهمت کمپین دخالت در هر چیزی مربوط به هک کمیته ملی حزب دموکرات — انکار پنهان از دادگاه FISA.

پاپادوپاولوس التماس گناه در ماه اکتبر سال 2017 به اظهارات نادرست به اف بی آی در مورد بحث های خود را با مرموز مالت علمی جوزف Mifsud او گفت: اطلاع او درباره امکان روسی “خاک” در کلینتون.

در سال گذشته دادستان کل ویلیام بر برداشت آمریکا وکیل جان دورهام به انجام تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه محققان. FBI وکیل کوین Clinesmith که تغییر یک سند در صفحه FISA براده تنها کسی که برای عموم شناخته شده بود و تحت تحقیقات جنایی توسط دورهام.

وزارت دادگستری گفت: دادگاه FISA آن معتقد نهایی دو از چهار صفحه FISA حکم شد “معتبر نیست” و اف بی آی اعلام کرد به “جدا کردن” تمام اطلاعات جمع آوری شده از صفحه: نظارت است.

ورای توافق وجود نداشته است حداقل برخی از غیر قانونی نظارت و گفت: او مشغول به کار بود به “پنجه بازگشت” که FISA اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im