DOJ نگه داشتن کنگره در تاریکی در مورد جان دورهام, نقد و بررسی, بالا, توافق محقق می گوید

کنگره شده است جریان در آمریکا وکیل جان دورهام بررسی روسيه يک با توجه به پیشرو ایران محقق شده است.

تشکر. جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس گفت: “هیچ” وقتی پرسیده شد که در طول یک فقط اخبار پادکست در روز پنج شنبه که آیا دورهام و یا دادستان کل ویلیام بر فراهم کرده است قانونگذاران به روز رسانی در پرس و جو است.

“به یاد داشته باشید: دادستان کل گفت که او انتظار دارد تحقیقات و پس از آن برخی از نوع از ارائه و یا گزارش گمان من — اما او گفت که او انتظار دارد که این تحقیقات به پایان مدتی این تابستان” اوهایو کنگره گفت.

این مصاحبه نشان داد که قانونگذاران از جمله اردن که صحبت در مورد دورهام کار بیش از سال گذشته کمی اطلاعات رسمی برای رفتن بر روی. مثلا Rep. Doug Collins عضو کمیته قضایی مجلس گفت: فاکس نیوز در اواخر فوریه که وجود خواهد داشت نه یک گزارش از دورهام و نه عموم خواهد شنیدن در مورد پیشرفت دادستان ساخته شده است در صورتی که وجود کیفرخواست است.

وقتی پرسیده شد که اردن کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد اینکه آیا هر گونه مقامات خواهد بود تحت تعقیب در دورهام پرس و جو و یا اگر محققان تبدیل خواهد شد تا مدارک و شواهد از “جاسوسی” در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین زودتر از زمانی که اف بی آی گفت: آن را رسما افتتاح شد Crossfire طوفان های ضد تحقیقات در تابستان 2016.

اما کنگره گفت که او می کند و ذخیره خود را “سوء ظن” در مورد زمان قبل قاب که برای بررسی و روسیه “خاک” tipster یوسف Mifsud. اردن گفت که او معتقد است مرتکب جرمی شده اند و یکی سابق FBI وکیل در خصوص کوین Clinesmith که تغییر یک سند مهم در FISA براده مربوط به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه سزاوار بود تحت پیگرد قانونی قرار. اردن نیز گفت: بالا مقامات سابق یعنی سابق FBI مدیر James Comey, اصلی, ریشه “مشکل است.”

برخی از گزارش پیشنهاد کرده است coronavirus شیوع مارس تاخیر مرموز استعلام اما اردن گفت که او امیدوار است برای یک نوسان نسبت به حالت عادی به زودی.

“بیایید امیدواریم که آن را در اوایل تابستان” اردن گفت. “بیایید امیدوار باشیم که ما را از طریق این و بازگشت به حالت نرمال امریکا — و از طریق این ویروس مسئله و سپس ما را منتظر است که اطلاعات و پس از آن ما می توانید با ساخت مطمئن شوید که ما دریافت حقیقت است.”

در واقع بر گفته وال استریت ژورنال در اواخر ماه گذشته که دورهام بالا دادستان فدرال در کانکتیکات اخیرا در واشنگتن دی سی کار بر روی مشخصات بالا پرس و جو با کارکنان.

دورهام منصوب شد در سال گذشته توسط Barr به بررسی سوء رفتار ممکن است با اجرای قانون فدرال و مقامات امنیتی در روسیه بررسی است. بررسی به روز رسانی به تحقیقات جنایی در پاییز اجازه می دهد دورهام قدرت به impanel هیات منصفه و دست پایین کیفرخواست.

دموکرات ها به انتقاد از این نقد و بررسی به عنوان یک انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار ویژه سابق مشاور رابرت مولر و حمله به رئیس جمهور تهمت را درک دشمنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im