فرودگاه دوحه بسته به مسافران از هند و دیگر coronavirus-آمار کشورهای

ورود به قطر به طور موقت به حالت تعلیق برای مسافران از کشورهای مختلف از جمله هند و چین و کره جنوبی و سریلانکا و تایلند است. این محدودیت را به شدت تحت تاثیر قرار دهد کسانی که سفر به آمریکا به عنوان دوحه یکی از عمده حمل و نقل امتیاز در غرب آسیا به همراه کویت و دبی.

قطر محدودیت زیر coronavirus شیوع بر تمام افراد قصد ورود از این کشورها از جمله ویزا پس از ورود کسانی که محل اقامت یا اجازه کار موقت و بازدید کنندگان گفت: آزادی مطبوعات از قطر ایرویز. شرکت هواپیمایی صادر انتشار زیر شکایت که مسافران از برخی کشورها از جمله هند قادر به وارد قطر.

“زیر جهت مقامات دولتی از دولت قطر از ورود به قطر به طور موقت به حالت تعلیق در مارس 9, 2020 برای تمام کسانی که سفر از کشورهای زیر: بنگلادش و چین و مصر و هند و ایران و عراق و لبنان و نپال و پاکستان و فیلیپین و کره جنوبی, سریلانکا سوریه و تایلند” آزادی گفت.

“هواپیمایی قطر با همکاری نزدیک با جهانی و مقامات ملی برای اجرای آخرین مشاوره و راهنمایی در Covid-19 و کار خدمات ما درآمده است.”

“با توجه به افزایش coronavirus موارد در سراسر جهان ما در حال قرار دادن موقت نگه توقفگاه بین راه خدمات در دوحه به منظور اتصال به رزرو از طریق شریک ما و فرعی کشف قطر و یا رزرو به طور مستقیم از طریق qatarairways.com. مسافران به بعد با اتصال نمی شود مجاز به ترک حمد فرودگاه بین المللی. همه زمان توقفگاه بین راه رزرو خواهد بود که لغو شد. هزینه کامل ارائه خواهد شد با پشتیبانی ارائه شده را جایگزین برنامه سفر با قطر ایرویز” آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im