مونیخ — رهبران اروپایی که نگرانی در مورد خروج آمریکا از دیگر متحدان غربی نادیده گرفتن حقایق در مورد ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی رئیس جمهور تهمت, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo استدلال شنبه.

“من خوشحالم که به گزارش مرگ دو سوی اقیانوس اطلس داد که به شدت overexaggerated,” Pompeo گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ.

که نرم و ملایم نظر معرفی تمدید رد اروپا انتقاد از سیاست خارجی آمریکا. برگزارکنندگان این کنفرانس شناسایی “Westlessness” به عنوان موضوع این سال را جمع آوری اما Pompeo panned این ایده که چیزی جز ناخوشایند ،

“پس بیایید مستقیم: ایالات متحده آمریکا است که در خارج وجود دارد مبارزه در کنار شما برای حاکمیت و آزادی” او گفت:. “ما باید اعتماد به نفس در ما اتحاد و دوستان ما. رایگان غرب است دور آینده ای روشن تر از illiberal جایگزین … آیا نمی شود فریب خورده،. آیا نمی شود فریب خورده توسط کسانی که می گویند در غیر این صورت.”

این پیام را به مبارزه طلبیده سوء ظن آمریکا از متحدان.

“و در زیر آن زمان دولت ما نزدیک ترین متحد ایالات متحده امریکا را رد مفهوم بین المللی جامعه” رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت: کنفرانس پنج شنبه. “هر کشور آن معتقد است باید به دنبال پس از خود قرار داده و منافع خود قبل از دیگران … ‘بزرگ دوباره’ — حتی در هزینه از همسایگان و همکاران.”

Pompeo بدون ذکر اشتاین مایر با نام ساخته شده یک نقطه به استدلال می کنند که این ادعا را نمی کند “منعکس کننده واقعیت است.” او تبلیغ عمده آمریکا تمرینات نظامی در اروپا و اعلام $1 میلیارد دلار در سال کمک سه دریا ابتکار در تلاش برای کمک به توسعه بخش انرژی در آسیای مرکزی و کشورهای اروپای شرقی است که برای اتصال دریای آدریاتیک بالتیک و سیاه دریاها.

“آیا این اقدامات این اقدامات آمریکایی آنها مطابق با این ادعا که آمریکا آمده است به سوال بسیار ارزش آن گوشته رهبری جهانی?'” Pompeo خواسته با استناد به یک سال 2017 سخنرانی کانادا وزیر خارجه Chrystia Freeland.

Pompeo را در گفتگو با متحدان شده است تیره و تار با اختلاف بیش 2015 خاتمی به عنوان رهبران اروپایی شده اند خشمگین تهمت خروج از پیمان که آنها با اعتبار خنثی کردن یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای در خاورمیانه است. او عنوان که اختلاف به عنوان صرف “تاکتیکی تفاوت” در مورد چگونه برای پاسخ به یک جهان به رسمیت شناخته تهدید در حالی که یادآوری است که آمریکا و دولت های اروپایی درگیر شدند و حتی در دوران جنگ سرد.

“مشاهدات من در مورد کار که بین ما وجود دارد همیشه سر و صدا همیشه وجود خواهد داشت naysayers او گفت:” در طول یک مختصر پرسش و پاسخ جلسه. “وظیفه ما به عنوان رهبران خواهد بود به افزایش بالاتر از آن است. آن را به ماندن با تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا مهم برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im