پزشکان اصرار دولت دهلی نو برای ارائه فوری پزشکی امداد در شورش-آمار مناطق

پزشکان و متخصصان بهداشت عمومی را به دادگاه تجدید نظر به وزیر بهداشت Harsh Vardhan به صدور دستورالعمل به دولت دهلی نو و به provideing پزشکی امداد در شورش زده مناطق شمال شرق دهلی نو که در آن اراذل و اوباش خشونت است wreaked ویران کردن و تخریب تعدادی از معیشت.

زمانی که BusinessLine یک سوال مطرح شده به Harsh Vardhan مورد مراحل وزارت مارس آغاز در محیط های پزشکی امداد اردوگاه او خودداری کنید.

رئیس جمهور سابق هند موسسه علوم پزشکی’ ساکن پزشکان AssociationHarjit Bhatti گفت: که شده است وجود دارد یک شکست کامل از سلامت سیستم در پشت قطره از خشونت است.

کمی تسکین

با توجه به Bhatti, “بیماران مبتلا به زخم گلوله و شکستگی های متعدد تا به حال به صبر برای حداقل 12 ساعت قبل از تخلیه و به مناطق امن.”

Bhatti حمل و نقل گلوله آسیب قربانی به Lok نایاک Prakash Narain بیمارستان و او گفت که آمبولانس متوقف شد چهار بار توسط پلیس در مسیر. “هر بار که پلیس خواست برای از بین بردن پانسمان پانسمان معلوم است که او در واقع مجروح شدند. در یک نقطه خود همراه ساخته شده بود به پیاده شد و او به بیمارستان به تنهایی” Bhatti گفت.

مدافع Poonam Kaushik گفت که در حالی که وجود دارد هیچ Mohalla درمانگاه در مناطق آسیب دیده از شیو Vihar, Mustafabad و Maujpur نزدیکترین بیمارستان است 10 متر دور. “حتی یک واحد پزشکی امداد کمپ راه اندازی شده است در این مناطق توسط دولت دهلی نو در این سناریو” گفت: Kaushik.

Bhatti گفت که بیماران مبتلا به فشار خون بالا و دیابت و مشکلات تیروئید نیاز به دارو و شیمی مغازه ها بسته شده بود در این مناطق است. افراد مسن مبتلا به اضطراب زنان مورد نیاز زنان و زایمان کمک و کودکان بودند در نیاز فوری به کمک های روانی پس از شاهد اوباش حمله خود را به خانه و محله به آتش کشیدند.

نیاز به امداد اردوگاه

Kaushik همچنین گفت که شیر بود که به فروش می رسد در ₹ 150 لیتر در شورش زده محلات و گیاهی که قیمت ها در حال افزایش بیش از حد. “باید وجود داشته باشد 24×7 امداد اردوگاه با ارائه از مواد غذایی پخته شده و تنظیم شده توسط دولت و در حال حاضر هیچ کدام وجود دارد,” او گفت:.

اسناد و مدارک نابود شده

حقیقت یابی گزارش منتشر شده توسط Jan Swasthya Abhiyan سلامت جمعی اظهار داشت که کسانی که خانه های سوخته شده بود از دست داده بود تمام هویت خود کارت از جمله مشخصات حساب بانکی passbooks, انتخابات, کارت, Aadhar کارت و غیره. “باید وجود داشته باشد کافی حضور دولت و ماموران دولتی برای کمک به آنها را جایگزین وارث اسناد و مدارک.

بسیاری از قربانیان بی اطلاع هستند و از طرح پرداخت غرامت و می ترسم برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات از آنجا که آنها می ترسند که خود مستندات ممکن است سوء استفاده شود و برای حصول اطمینان خود را به هویت دینی” گفت: Anjali Bhardwaj, co-convenor از کمپین ملی برای مردم حق دسترسی به اطلاعات.

سابق بوروکرات خشن فرمانده گفت: دولت تنظیم نشده تا هر گونه امداد اردوگاه و جامعه مدنی و گروه های مذهبی بودند در نظر گرفتن قربانیان به فضاهای امن. “این نیاز اساسی است که دولت مصادره یک محل مانند یک مدرسه و یک دانشگاه و یا یک ورزشگاه به خانه riot-تحت تاثیر قرار. اما هیچ کمک و آینده است از دولت. آن است که یک جمعی شرم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de