“آیا ما نیاز به رفتن به دادگاه؟’: OAN بنیانگذار رابرت شاه ماهی را تهدید می کند دادخواهی بیش از درمان در کاخ سفید coronavirus جلسات

پس از دو هفته مبارزه بین OAN و White House Correspondents’ Association, OAN مدیر عامل شرکت رابرت شاه ماهی گرفت به توییتر در روز سه شنبه و تهدید به شکایت های قانونی برای اطمینان از “خبرنگاران آمریکایی” یک صندلی در اتاق.

“از آن زمان اتاق جلسه کاخ سفید اجازه می دهد تا واقعی آمریکا خبرنگاران را به یک صندلی” شاه ماهی توییتی. “رئیس جمهور این است که در کنترل سپاه مطبوعات و آن را به نفع او و مردم آمریکا برای اطمینان از آزادی مطبوعات نیست سکوت. آیا ما نیاز به رفتن به دادگاه برای به اجرا درآوردن این؟”

OAN کاخ سفید خبرنگار شانل Rion عناوین ساخته شده در طول دو ماه گذشته پس از او پرسید: رئیس جمهور تهمت اگر به اعتقاد او اصطلاح “غذای چینی” بود و نژادپرست است. این سوال ایجاد چنین هم بزنید در کاخ سفید فشار سپاه که کسی چپ Rion توجه داشته باشید پاره سوال خود را قبل از OAN بعدها محروم از اتاق جلسه توسط WHCA.

بعد Rion شد reinvited پس از آن کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام به ایستادن در راهرو خارج از اتاق جلسه, که در آن او ادامه داد: برای سوال از رئیس جمهور در روز است. مغلوب ساختن پیشی جستن رفته از راه خود را به شامل Rion در جلسات و اغلب نظرات به چقدر به او احترام می گذارد سوالات خود را.

این اولین بار نیست OAN و شاه ماهی را تهدید به پرونده های حقوقی برای آنچه آنها درک می شود درمان ناعادلانه. در سپتامبر 2019, شاه ماهی ظ $10 میلیون افترا کت و شلوار در برابر Rachel Maddow و MSNBC پس از پر بیننده میزبان به نام محافظه کار شبکه “پرداخت و عباسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de