آیا تاخیر در ترخیص وارداتی چینی autocomponents: صنعت خودرو

صنعت خودرو روز دوشنبه خواست که دستی بازرسی از محموله وارداتی از چین باید اجتناب شود که با تاخیر در تولید خودرو.

جامعه هند تولید کنندگان خودرو (سیام) و خودرو جزء انجمن تولید کنندگان هند (ACMA) باید گفت که این نیز بیشتر آهسته اقتصاد به عنوان صنعت خودرو یکی از عوامل عمده ای به تولید ناخالص داخلی.

“مفرط تاخیر در ترخیص کالا از گمرک با توجه به congestions در بندر در نهایت می تواند تاثیر تولید خودرو در هند است. صنعت چیدمان خود را با هم به عنوان رشد شلی پشت; هر گونه اختلال در این مقطع بهتر است اجتناب شود” راجان Wadhera رئيس جمهور سیام گفت.

دیپاک Jain, رئيس جمهور, ACMA گفت که تاخیر در بازرسی از محموله باید اجتناب شود برای جلوگیری از هر گونه نگه دارید تا در تولید خودرو.

“برخی از اقلام وارداتی از چین هستند اجزای حیاتی از قبیل قطعات موتور و الکترونیک موارد که برای ما هنوز به توسعه داخلی صلاحیت. خودرو زنجیره ارزش بسیار پیچیده و یکپارچه و به هم وابسته یک غیر دسترس بودن حتی یک جزء در واقع می تواند منجر به توقف تولید خودرو خطوط گفت:” جین ،

اظهارات آمد و پس از گزارش از واردات محموله از چین معرض بودن 100 درصد دستی بازرسی و در نتیجه مفرط تاخیر در ترخیص کالا از گمرک.

توضیح پیچیدگی خودرو زنجیره ارزش و نیاز به بلامانع ترخیص کالا از گمرک از واردات جین اطلاع داد که کل خودرو زنجیره ارزش در کشور است و حدود 118 میلیارد دلار آن واردات قطعات خودرو است $4.75 میلیارد و چهار درصد از کل گردش مالی صنعت خودرو.

“پست مستند تولید در بخش صنعت است که به تدریج برداشت در پشت سر هم با رشد وسایل نقلیه, خرید و فروش, از این رو به نفع صنعت و اقتصاد است که هر گونه اختلال در بهترین اجتناب شود” او اضافه شده است.

این خودرو هند-بخش صنعت منجر 2.3 درصد به تولید ناخالص داخلی و اشتغال را فراهم می کند به پنج میلیون نفر است.

صنعت شاهد رشد 14.5 درصد ارسال یک گردش ₹3,95,902 کرور در 2018-19.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *