آیا تاخیر در ترخیص وارداتی چینی autocomponents: ACMA

این خودرو جزء انجمن تولید کنندگان هند (ACMA) در روز دوشنبه گفت که تاخیر در بازرسی از محموله باید اجتناب شود طوری که بدون توقف در تولید خودرو.

“برخی از اقلام وارداتی از چین هستند اجزای حیاتی از قبیل قطعات موتور و الکترونیک موارد که برای ما هنوز به توسعه داخلی صلاحیت. خودرو زنجیره ارزش بسیار پیچیده و یکپارچه و به هم وابسته یک غیر دسترس بودن حتی یک جزء در واقع می تواند منجر به توقف تولید خودرو خطوط” دیپاک Jain, رئيس جمهور, ACMA گفت.

این بیانیه می آید و پس از گزارش از واردات محموله از چین معرض بودن 100 درصد دستی بازرسی و در نتیجه مفرط تاخیر در ترخیص کالا از گمرک.

توضیح پیچیدگی خودرو زنجیره ارزش و نیاز به اجازه ترخیص واردات جین اطلاع داد که کل خودرو زنجیره ارزش در کشور است و حدود 118 میلیارد دلار آن واردات قطعات خودرو است $4.75 میلیارد و چهار درصد از کل گردش مالی صنعت خودرو.

“پست مستند تولید در بخش صنعت است که به تدریج برداشت در پشت سر هم با رشد وسایل نقلیه, خرید و فروش, از این رو به نفع صنعت و اقتصاد است که هر گونه اختلال در بهترین اجتناب شود” او اضافه شده است.

این خودرو هند-بخش صنعت منجر 2.3 درصد به تولید ناخالص داخلی و اشتغال را فراهم می کند به پنج میلیون نفر است.

صنعت شاهد رشد 14.5 درصد ارسال یک گردش ₹3,95,902 کرور در 2018-19.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *