BJP leader Amit Shah, amit shahBJP رهبر Amit Shah

BJP رهبر Amit Shah نشان از پشیمانی بیش آشکارا تفرقه اظهارات رهبران حزب در مبارزات انتخاباتی برای دهلی مجمع انتخابات ممکن است به نظر می رسد به اندازه کافی ندامت به بسیاری از, اما با این وجود یک آغاز است. می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که BJP banked در polarising مبارزات انتخاباتی. آن brazened کردن تماس به نیمکت متخلف رهبران کمیسیون انتخابات هند در آن بخش دست صرف سیلی بر روی مچ دست—و در عوض برخی از آنها در مرحله PM مودی در تجمع انتخاباتی در سرمایه های ملی. اتحادیه وزیر Prakash Javadekar حتی به نام AAP رهبر, Arvind Kejriwal, یک تروریست در حالی که تا سانتی متر یوگی Adityanath insinuated که Kejriwal بود “تغذیه biriyani” به شاهین باغ معترضان شد و در عوض از رهبران پاکستانی ، اما با محمدرضا پهلوي که اظهارات مانند “گلی maaro” شد “تاسف” شاید این حزب در عین حال ممکن است به نوبه خود یک فصل جدید. اما که تنها می تواند اتفاق می افتد اگر رهبران خود را به اشتباهات گذشته—یک شاه گفت که هیچ بیانیه جمعآوری ترس از تجاوز به عنف بود که توسط رهبران belies امید تغییر داده شده ستاره مبارز Parvesh سینگ Verma است که در دوربین انجام دقیقا همان است که.

شاه پذیرفت که BJP بود بلافاصله خود را به فاصله از تفرقه اظهارات نیز نمی بادبان—جدا از رهبران مجاز به ادامه مبارزات انتخاباتی این حزب نمی کشتزارهای هر گونه محکومیت اظهارات. این اولین بار نیست که BJP رهبران ساخته شده اند زمینه صادر کند اظهارات در حلقه سیاسی—تفرقه عبارات مانند Ramzaade-haraamzaade علی-Bajrangbali, alia-مالیا-jamalia شده اند اطراف پرتاب قبل از. همچنین این BJP-تنها مشکل — به یاد بیاورید راهول گاندی هواپيمايی نهفته است و chowkidaar chor hai. هند احزاب سیاسی نیاز به یک نگاه سخت در اشک آنها را ساخته اند در این کشور در بافت اجتماعی. اگر BJP رهبری واقعا معنی برای حزب به نوبه خود بیش از یک برگ جدید, آن را به اطمینان حاصل شود هیچ گونه اظهارات در آینده پای صندوقهای رای است. اگر آن را نمی تواند انجام دهد که هیچ مقدار از پس از انتخابات پشیمان خواهد شد به نظر می رسد معتبر.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im