بی جی پی به رهبری, خصوص خانه وزیر آمیت شاه ادعا کرده است که حزب پیروز خواهد شد حداقل 45 کرسی در دهلی نو. اما یک کمپین بر اساس به طور کامل در تفرقه مسائل costed عزیز برای این حزب است.

حداقل چهار نفر از آن فعالان از جمله یک نامزد داشت توسط کمیسیون انتخابات برای ساخت حساس اظهارات. همچنین امید خود را از احیای اقبال با استناد به ضد کا تظاهرات همچنین سقوط تخت.

تقریبا تمام رهبران ارشد از جمله نخست وزیر نارندرا شاه, BJP جمهور JP Nadda تا وزیر یوگی Adityanath و دیگران به رهبری مبارزات انتخاباتی. حزب فکر می کردم که اقدامات مانند legalising به رسمیت شناخته نشده مستعمرات abrogating مقاله 370 و تابعیت متمم قانون کمک خواهد کرد که آن را به تغییر خلق و خوی در دهلی نو. شکست در دهلی نو به پیروی از حزب از دست دادن قدرت به JMM-RJD-کنگره داد در Jharkhand. اولیه ارزیابی در درون حزب است که فقدان یک رهبری در دولت به مخالفت با Arvind Kejriwal می تواند دلیل اصلی برای شکست. نیز وجود دارد یک نظر است که نظرات در این تظاهرات درخواست مردم به لحاظ جسمی آسیب anti-کا معترضان همچنین اضافه شده به آن قرار می گیرند.

BJP دبیر کایلاش Vijarvargiya ادعا کرد که BJP رأی به اشتراک گذاری افزایش یافته است و اگر با اضافه voteshare از متحدان LJP و JD(U) آن بود که نزدیک به 40 درصد است.

حزب دهلی نو رئیس جمهور و MP Manoj Tiwari, اما, گفت: BJP به حال زیاده روی در هر گونه تفرقه مبارزات. “ما نمی عمل سیاست نفرت ما اصل است sabka saath sabka vikas. در انتخابات زیاد است و در مورد صحبت کردیم به هر حال ظهور تحولات است. اما ما هرگز نمی خواهند که برخی از افراد مسدود کردن جاده برای اعتراض و به علت مشکلات به دیگران است. ما مخالف آن (شاهین باغ جاده بلوک) در گذشته و هنوز هم” Tiwari گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im