دفع خانه قرنطینه زباله یک موضوع مدنی کارگران در بنگلور

دفع ایمن زیستی-پزشکی زباله از Covid-19 خانه قرنطینه افراد همچنان به یک چالش مطرح در بنگلور شهر برای Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) کارگران است.

BBMP کارگران علاوه بر پاکسازی روال زباله بر دوش دارد با دفع ایمن زیستی-پزشکی ضایعات اما قارچ تعداد موارد در بیمارستان ها و مردم در قرنطینه تبدیل به یک تدارکات کابوس.

در کارناتاکا مدیر خانواده و سلامت وزارت رفاه صادر کرده است یک دایره در تاریخ 27 مارس به تمام منطقه بهداشت و درمان افسران (DHOs) برای جمع آوری زباله به صورت روزانه و تحویل جداسازی Covid-19 زباله (برچسب و بسته بندی طبق هنجارهای مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره) به مشترک پزشکی درمان ضایعات امکانات برای دفع ایمن.

اما خانواده نمی جداسازی زیستی-پزشکی زباله به درستی.

مشکلات مدنی کارگران در نوبت قرار داده و فشرده رانندگان و دیگر یاران در خطر و در برخی از مکان آنها مجبور به جداسازی دستی افزایش شانس خود را از آلوده شدن.

“حتی به عنوان دولت شده است نسبتا موفق حاوی بی سابقه ای گسترش Covid-19 ما نیست که همه چیز را به آرامی و به این ترتیب در حال آماده سازی بالینی و غیر بالینی فعالیت” گفت: Pankaj Kumar Pandey, کمیسر, وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

او در ادامه افزود: “این به ما اجازه می دهد برای تعیین نقش های خاص پزشکی و غیر پزشکی کارکنان برای بهره وری بهتر و همچنین برنامه ریزی برای نام نویسی داوطلبان برای حمایت از تاسیسات توابع.”

قبلا به منظور حفاظت از مدنی کارگران به عنوان همه چیز در حال حرکت به آرامی دادگاه عالی کارناتاکا تا به حال به کارگردانی دولت به ویژه اقدامات در حالی که آنها جمع آوری زباله از خانه ها. همچنین مقامات قضایی از کارناتاکا دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره (KSPCB) بود قدرت را به اقدام مناسب و دستور داده است که زباله را باید برداشت تا از خانه را در یک وسیله نقلیه جداگانه. هر دو مدنی کارگران و رانندگان وسایل نقلیه ارائه شد لازم است تجهیزات ایمنی مانند دستکش و عینک و لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im