اسکندریه Ocasio-کورتز لعنتی جمهور تهمت تصمیم به جایزه Rush Limbaugh با مدال آزادی ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا افتخار دیرین مجری رادیویی محافظه کار روز سه شنبه شب در طول دولت از آدرس اتحادیه — تنها یک روز پس از Limbaugh نشان داد او مبتلا به بیماری پیشرفته سرطان ریه است. رئیس جمهور به نام Limbaugh “ویژه مرد مورد علاقه توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها” و پس از آن تا به حال بانوی اول Melania Trump او در حال حاضر با جایزه.

Ocasio-کورتز که تصمیم به جست و خیز سخنرانی رئیس جمهور قبل از هر دو مجلس کنگره خطاب Limbaugh افتخار در طول یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

“اول از همه مدال آزادی ریاست جمهوری است فوق العاده مقدس جایزه” نیویورک از حزب دموکرات آغاز شد. “ما در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن کسی در همان سطح به عنوان رزا پارکس برای مثال از نظر سهم خود را به آمریکا پیشرفت است. راش Limbaugh است تلخ نژادپرستانه اما حتی فقط در بالا از آن, آن را در وسط خارجه اتحادیه و حتی شان و مقام دادن آن با خود مراسم آن را به عنوان … واقعا فقط ارزان ارزش آن است.”

Ocasio-کورتز افزود: “همچنین او تظاهر به تعجب شد این یک شوخی است و اخبار در تمام طول روز. شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از رسانه های خبری … و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد و او مجبور بود وانمود کند که این نوعی از اپرا لحظه خیلی ریاکارانه است.”

این دانشجوی سال اول که کنگره به نام رئیس جمهور تصمیم به افتخار Limbaugh “گوشت قرمز” برای پایگاه خود را. Limbaugh طولانی مواجه اتهامات نژادپرستی در طول بیش از سه دهه در رادیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im