محافظه کاران ناودان سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا برای واکنش خود را به رئیس جمهور تهمت اعطای مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh.

“او در تلاش بود تا تجدید نظر به آفریقایی جامعه” Acosta, 48, مشاهده در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب. “نمی تواند آن را فراموش کرده او اعطای مدال آزادی به راش Limbaugh که سابقه ساخت نظرات موهن در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار. بنابراین من فکر می کنم شما می دانید به طور کلی آن را بشویید.”

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham, یک دوست از Limbaugh شد و خشم بیش از Acosta را به اتهام تماس با سی ان ان شخصیت “نفرت انگیز است.”

“جیم آکوستا منزجر کننده است. که نفرت انگیز دهید. منزجر کننده نظر و نادرست” Ingraham اظهار داشت: در دفاع از Limbaugh که به تازگی اعلام کرد که او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان ریه است. “هر بار که آنها از دست دادن آنها گریه نژاد پرستی. هر بار که آنها از دست دادن آنها بگو: شما یک معنی وحشتناک دشمن بیگانه.’ این توهین پس از توهین. آنچه آنها را متهم به تهمت و … چیزی است که آنها به طور معمول.”

“درست است” او مهمان جمهوری خواه لوئیزیانا, Rep. استیو Scalise گفت.

Limbaugh, تولید جیمز طلایی است که اغلب خود را با نام مستعار “بو Snerdley,” با صدور یک چالش به Acosta بعد از دیدن نظرات خود را.

“من فقط دیدم این فیلم از سی ان ان جیم آکوستا گفت راش دارای یک ‘تاریخچه’ گفت: توهین به چیزهایی که در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار. من شده اند در استودیو با عجله برای 3 سال است. من می خواهم به طور رسمی چالش سی ان ان و @Acosta به ارائه فهرست طلایی” که سیاه نوشت: در یک صدای جیر جیر.

سیاسی و بینالملل مایک هاکبی 64 همچنین انباشت اشیاء بدست آمده با خود واکنش تماس سی ان ان “خبر جعلی.”

“این زمان را برای سی ان ان یا ارائه لیست و یا عذرخواهی در هوا برای یکی دیگر از قطعه ای از اخبار. من معتقدم @BoSnerdley می داند راش بهتر از هر کسی در سی ان ان. خواهد CNN صداقت به قرار داده تا یا بسته ؟ انتظار و تماشا” فرماندار سابق گفت.

Acosta نظرات به دنبال آن بسیاری از جناح چپ شخصیتهای جشن Limbaugh تشخیص سرطان آنلاین. اما 2020 دموکرات در کنگره Tulsi Gabbard فرستاده “بهترین آرزوها” و “عشق” را نشان می دهد بحث میزبان راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de