‘شرم آور’: سخنگوی کاخ سفید ریپ CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه

یک سخنگوی کاخ سفید ناودان CNN و MSNBC برای تنظیم دور از یک نشست خبری ارائه به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر.

معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر جاد Deere پاره پاره شبکه در دوشنبه شب برای برش دور از نیروی کار این جلسه ضمن تشکر از فاکس نیوز برای پوشش تقریبا کل رویداد پس از تنها شبکه متوقف شد پوشش خود را به سمت پایان کنفرانس خبری.

“بسیار شرم آور است که @CNN و @MSNBC باید هر دو برش دور از این WhiteHouse جلسه با realDonaldTrump و @Mike_Pence در جهانی همه گیر. با تشکر از شما @FoxNews برای نگه داشتن آمریکایی ها آگاه است. #COVID19 گفت:” دیر.

حرکت از این شبکه پس از MSNBC را Rachel Maddow ساخته شده این پیشنهاد هفته گذشته با این استدلال که این جلسات به عنوان یک فرصت برای رئیس جمهور تهمت به گسترش “اطلاعات غلط” است که “هزینه زندگی.”

سخنران برای هر دو CNN و MSNBC در پاسخ به Deere را صدای جیر جیر با سی ان ان نماینده گفتن هیل “اگر کاخ سفید می خواهد به درخواست برای زمان در شبکه آنها باید درخواست رسمی. در غیر این صورت ما را به خود ما تحریریه تصمیم گیری.” با توجه به MSNBC نماینده شبکه تنظیم دور “از آنجا که این اطلاعات دیگر به نظر می رسد می تواند ارزش را به این مهم ادامه بحث در اطراف بهداشت عمومی.”

COVID-19 موارد به نظر می رسد در هر قاره ها به جز قطب جنوب. تقریبا 372,500 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر جهان و حداقل 16,000 از آن فوت کرده اند. در ایالات متحده بیش از 41,700 مردم coronavirus منجر به حداقل 573 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر نزدیک به دو هفته پیش است. بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان به بهبود از بیماری است. در طول پنج شنبه جلسه رئیس جمهور نشان داد تمایل به بازگشایی اقتصاد با وجود بالا رفتن مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>