Discoms’ غرامت به تولید قدرت افزایش 41% به تومان 90,577 کرور در FY20 پایان

NTPC’s overdues stood at Rs 10,586 crore while the same for DVC was Rs 5,791 crore.NTPC را overdues بود در Rs 10,586 کرور در حالی که همان برای DVC شد Rs 5,791 کرور.

دولتی شرکتهای توزیع برق’ (discoms) غرامت به تولید قدرت بود در Rs 90,577 کرور در پایان ماه مارس سال 2020 تا 41 درصد از سال قبل است. حدود 88 درصد از این (Rs 79,829 کرور) بودند “overdues” با پرداخت به طور پیش فرض از 60 روز یا بیشتر.

هر چند این مقدار رسیده است و انتظار کمتر از این رقم به دلیل discoms حذف بخش های زیادی از غرامت در آخرین ماه از سال مالی این بار پول پرداخت شده توسط آنها را در ماه مارس (Rs 17,583 کرور) بود 19 درصد پایین تر از ارزش فاکتورها پاک در همان ماه در FY19 بازتاب استرس اضافی از discoms در این مستند.

اخبار مرتبط

در میان ژنراتور ارائه شده است که ورودی خود در قدرت وزارت ‘praapti’ پورتال راجستان دولتی تولید شرکت دارای بالاترین انتظار به سر رسیده تومان 20,412 کرور. NTPC را overdues بود در Rs 10,586 کرور در حالی که همان برای DVC شد Rs 5,791 کرور.

خصوصی تولید قدرت که discoms بدهکار ترین به عنوان overdues در مارس پایان شد Bajaj للیتپور (Rs 2,876 کرور) تاتا قدرت (Rs 1,745 کرور) و Sembcorp انرژی (Rs 1,625 کرور). کل مقدار مقرر خواهد بود بالاتر اگر آن را شامل فعلی فاکتورها پرداخت نشده از عمده قدرت بازیکنان مانند Adani قدرت و GMR انرژی است.

در حالی که راجستان به تنهایی حدود 25 درصد از کل overdues از discoms در سراسر هندوستان, Tamil Nadu و اوتار پرادش را برای یکی دیگر از ٪ 15 و 14 درصد بود.

این discoms’ غرامت به قدرت تولید شده اند افزایش بی وقفه بیش از دو سال گذشته و این می ام نیز تا به حال ساخته شده آنها را قطع خرید. موضوع پرداخت تاخیر خواهد بود تشدید رفتن پیش با discom مالی دیده می شود برای دریافت بیشتر منفی نهفته به دلیل کاهش برق صنعتی تقاضا و لجستیکی محدودیت در جمع آوری درآمد با توجه به این مستند شامل گسترده و هموار گشته از coronavirus. پس از حدود 70 درصد از درآمد حاصل از discoms آمده از صنعتی و تجاری مشتریان کاهش استفاده از این دسته بندی ها به معنی فشار بیشتری بر این در حال حاضر اشخاص مضطرب.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>