‘ناامید کننده’: کلیان کانوی واکنش نشان می دهد به گزارش کاخ سفید پچ پچ در مورد از بین بردن HHS وزیر

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی متنبه شایعات در مورد از بین بردن بالای مقامات بهداشتی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رادیو فردا میزبان جانین Pirro خواسته کانوی اواخر شنبه شب به یک واکنش وال استریت ژورنال گزارش گفت: مقامات کاخ سفید در حال بحث در مورد ایده جایگزینی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر زیر انتقاد با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس.

کانوی در پاسخ به طور گسترده تر با محکوم کردن هر پچ پچ در مورد از بین بردن و یا خاموش کردن بالا مقامات بهداشتی از جمله کاخ سفید coronavirus نیروی کار اعضای Anthony Fauci و دبورا Birx در حالی که دولت فدرال متمرکز شده است در برخورد با بحران بهداشت و درمان.

“آنچه که من پیدا کنجکاو و کمی ناامید کننده است که هر بار که من خواندن یک داستان در مورد یک پرسنل تغییر این روز آن است که با کسی که ناظر بر همه گیر” کانوی گفت. “و این بسیار مایه تاسف است که شما باید برخی از افرادی که مایل و یا مایل است که دکتر Fauci خاموش خواهد شد و یا دکتر Birx را ترک خواهد کرد و آنها دیگر نمی خواهد در اطراف و یا دبیر HHS جایگزین خواهد شد در وسط این رئیس جمهور در برخورد با جهانی همه گیر.”

کانوی نیست به طور مستقیم آدرس سوال در مورد آذر هر چند او شروع به پاسخ او با اشاره به اینکه چگونه او به عنوان HHS وزیر برای دو سال بود و در حال حاضر برای یک اخیر نیروی کار جلسه.

کانوی نیز حاضر به اظهار نظر در مورد گزارش می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است در معرض بیماری پس از یک عمل جراحی و یا مرده است. کاخ سفید مشاور گفت: او را ترک آن را به شورای امنیت ملی و یا رئیس جمهور تهمت را به هر گونه اطلاعیه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net