خانه دموکرات ها را در رای گیری روز شنبه در قانون است که به مقدار یک لیست آرزو برای اتحادیه های کارگری اما آب پایین یک اندازه گیری رهبران کارگری را می خواستم برای سال: کارت چک کنید.

کارت چک کنید که کار سازماندهی به مراتب آسان تر به طور موثر از بین بردن راز رای گیری انتخابات شد و هدف از دموکرات ها در طول دولت اوباما و یک اولویت برای اتحادیه های کارگری. در عین حال دموکراتیک قانون teed برای این هفته حفاظت از حق سازماندهی عمل نمی کند شامل آن است.

حرفه ای عمل می کند و شامل تغییرات به انتخابات اتحاديه قوانین, اما آنها کاملا به دور است. “بله آن را به عنوان گسترده ای به عنوان یک کارت بررسی ارائه. آن است که درمانی گفت:” ویلما Liebman سابق مرجعیت ملی روابط کار هیئت مدیره در طول دولت اوباما که در حال حاضر استاد کمکی در دانشگاه نیویورک قانون است. این NLRB توسط آژانس فدرال است که نظارت بر انتخابات اتحادیه.

کارت بررسی منتقدان شمارنده است که دموکرات ها متوسل به backdoor وسیله ای برای پیشبرد این ایده. “این ماده در ترکیب با زبان است که دست بر کارکنان’ اطلاعات شخصی به اتحادیه کارفرمایان موضوع را کارگران به افزایش آزار و اذیت و ارعاب از اتحادیه سازمان گفت: جمهوری aide برای آموزش و پرورش و نیروی کار این کمیته است.

کارمند رایگان انتخاب عمل دموکراتها کارت اصلی بررسی لایحه در سال 2009 و سال های پس از آن را محروم کارفرمایان از حق درخواست فدرال نظارت انتخابات در صورتی که اتحادیه خواستار به رسمیت شناختن.

معمولا اتحادیه های کارگری در حال حاضر کارفرمایان با کارت امضا شده توسط کارگران که آنها خواهان به رسمیت شناختن. کارفرمایان پس از آن باید گزینه پذیرش این اتحادیه ادعا یا درخواست که NLRB برگزاری انتخابات به منظور بررسی که کارگران آیا می خواهید یک اتحادیه. اگر اتحادیه برنده انتخابات آن را می شود شناخت.

کارت چک به جای آن ساخته اند به رسمیت شناختن خودکار زمانی که اتحادیه ارائه کارت از این رو به نام. منتقدان ادعا می کنند که چک کارت را به هیچ وجه به بگویید که آیا کارت’ امضا شد جعلی و یا اینکه کارگران را درک نمی کنند آنچه را که آنها امضا می کردم.

با وجود سنگین این فشار در کنگره اتحادیه های کارگری در دوره دوم اوباما در, رهبران دموکرات در آن زمان هرگز به ارمغان آورد کارت را بررسی کنند. قوی پوش بک از جامعه کسب و کار منجر شود توسط اتاق بازرگانی بیش از چندین سال است که با اعتبار به تاخیر انداختن این قانون. مخالفت با کارت بررسی یکی از کسب و کار جامعه را بالا مسائل در طول دوره دوم ریاست جمهوری اوباما.

نرم افزار قانون شامل مقررات متعدد است که به احتمال زیاد اطمینان از آن است که گرفته شده توسط جمهوری خواه به رهبری سنا مانند عقب “حق کار” قوانین در 27 متحده است. دموکراتها ادعا کرد قصد در از جمله آنها این است که به ترویج این ایده در قوه مقننه است. وجود دارد بنابراین به ظاهر هیچ حرکت نزولی به دموکرات ها از جمله کارت بررسی زبان در نرم افزار به عنوان به خوبی. سخنگوی آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس بابی اسکات یک دموکرات ویرجینیا و نویسنده حرفه ای عمل نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حرفه ای عمل می کند شامل زبان است که اجازه می دهد NLRB به خنثی کردن یک محل کار انتخابات و اعطای یک اتحادیه به رسمیت شناختن در اختیار آن اگر یک کارفرما است که مجرم از محل کار تخلف در انتخابات. اما این امر نیاز به داشتن یک انتخابات برای اولین بار در حالی که کارت بررسی خواهد دور زدن انتخابات به طور کامل.

که به اندازه کافی نزدیک به کارت چک گفت: Ryan جوان همکار برای رقابتی سازمانی موسسه پس از آن بدان معنی است که اتحادیه می تواند در تئوری اعطا می شود به رسمیت شناختن حتی اگر معلوم نیست که آیا آنها می خواهم که برنده انتخابات ، “حرفه ای عمل شیفت بار اثبات بر روی کارفرما برای اثبات آنها نیست دخالت در انتخابات” جوان گفت:. “در حال حاضر آن را تا گناه و اثبات جرم. حرفه ای عمل خواهد معکوس آن است.”

حرفه ای عمل می کنند قوانین را تشویق اتحادیه های کارگری به سعی کنید به بازی در سیستم های فشار برای به رسمیت شناختن اگر آنها احساس می کنید زمان NLRB است دلسوز جوان گفت. هیئت مدیره اکثریت معرفی شده توسط رئیس جمهور و به عنوان یک نتیجه به طور معمول حرکت می کند همراه با دولت فعلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net