امنیت دیجیتال: دولت با توجه به ایجاد برنامه صدور گواهینامه آژانس

دولت می خواهد به اطمینان حاصل شود که دیجیتال زیرساخت امن و مطمئن است.

دولت در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک برنامه صدور گواهینامه و یا رتبه آژانس در خطوط از اداره استاندارد هند (BIS) و ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) کمک خواهد کرد که کاربران دریافت اطلاعات کلیدی در مورد یک نرم افزار مانند سازندگان آن ویژگی های کلیدی و چگونه آن را استفاده می کند و یا فرآیند داده های کاربر و یا حتی فروشگاه های آن است.
وزارت ارتباطات از راه دور (DoT) در حال کار بر روی ایجاد یک امنیت نقشه راه برای زیرساخت های دیجیتال در کشور است که بخشی از دولت در برنامه برای ایجاد یک $1 تریلیون دلار اقتصاد دیجیتال. نقطه است که در حال حاضر تعمق با ذینفعان مختلف از جمله خصوصی بازیکنان در مورد چگونه به حرکت به جلو در این راستا یک منبع گفت.

“ایده ایجاد یک برنامه-امتیاز و یا صدور گواهینامه آژانس در خطوط BIS یا FSSAI است که امروز وجود دارد این است که هیچ یک پلت فرم که در آن کاربر می تواند بررسی ویژگی های امنیتی از یک برنامه یا چگونه امن آن است. یکی می توانید پیدا کردن محبوبیت در App Store یا فروشگاه بازی اما برای بررسی اینکه آیا یک برنامه امن است برای استفاده از داده های پردازش یا ذخیره سازی آن را یکی بستگی به نظرات کاربران که می توان دستکاری کرد” منبع اضافه شده است.

اخبار مرتبط

یک مقام ارشد دولت توضیح داد که برای ایجاد یک $1 تریلیون دلار اقتصاد دیجیتال ضروری است که هند دارای یک نقشه راه برای آنچه که باید انجام شود. یک جزء حیاتی از این خواهد بود امنیت دیجیتال زیرساخت ها است. “این نقشه راه باید تمام قطعات. برای مثال در صورتی که از کاربران, دولت می خواهد برای ایجاد یک توقف امنیت شکایت redressal سیستم و همچنین امنیت بروز واکنش تیم. به طور جداگانه ما در حال حاضر یک مرکز تجهیزات هویت رجیستری که همچنین بخشی از این نقشه راه” او اضافه شده است.

مخابرات خواهد بود پلت فرم که در آن شرکت خواهد اهرم فن آوری های مانند هوش مصنوعی یادگیری ماشین بلوک های زنجیره ای 5G و IoT. نگه داشتن این در دولت می خواهد به اطمینان حاصل شود که دیجیتال زیرساخت امن و مطمئن است. خصوصی بازیکنان خواهد شد بازی در نقش بسیار مهم در این سفر این مقام گفت.

در این خطوط نقطه در حال حاضر راه اندازی یک آزمایشگاه امنیت در مرکز ملی ارتباطات و امنیت (NCCS), بنگلور. به طور مشابه, امنیتی آزمایشگاه نیز در حال تاسیس در مهندسی مخابرات مرکز (TEC). دولت نیز راه اندازی خواهد شد بیشتر از این آزمایشگاه برای تست اجباری و صدور گواهینامه تجهیزات مخابراتی.
یک مقام ارشد کار با a cyber security شرکت است که با این نسخهها کار غالبا با سازمان های اجرای قانون گفت: اقتصادی شدن تكیه اقتصاد دیجیتال آن را تنها یک ماده از زمان قبل از دولت ها در سراسر جهان قرار داده خواهد شد بیشتر استرس در ویژگی های امنیتی از برنامه های ویژه چگونه آن را پردازش داده ها ذخیره آن و یا سهام آن با اشخاص ثالث.

“دنیای دیجیتال است که بسیار پویا و آن را حس می کند برای ایجاد یک آژانس که آهنگ برنامه اکو سیستم. امروز هیچ نهادی راه داشتن این اما رفتن پیش با دلار بیشتر در برنامه ها و خدمات آنها ارائه خواهد شد داشتن یک مکانیزم برای اطمینان کاربر ایمنی بدون brainer است” این مقام که خواست نمی شود به نقل از او است و نه مجاز به صحبت با رسانه ها اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر