دیجیتال قطره: بیشتر باید انجام شود را پرداخت دیجیتال فراگیر

به این کشور رفت و به مستند ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) داده ها نشان داد که شیب دیجیتال در معاملات.

پرداخت دیجیتال را عبور از 4000 تومان کرور روپیه هدف تعیین شده برای FY20 اما عکس از زنان حساب دارندگان در مناطق روستایی صف تا اینچ از یکدیگر در مقابل شعب بانک/خودپرداز برداشت coronavirus-کمک دولت به آنها داده می شود در زمانی که اجتماعی فاصله است که تاکید بر این شکاف است که باقی می ماند در دیجیتال پذیرش است. در حالی که دولت انجام بهترین خود را به ارائه یک پایه برای دیجیتال معاملات به رشد در این کشور اجازه می دهد شرکت های به ساخت آپی رابط کاربری آن شده است و قادر به این فرایند را آسان به اندازه کافی برای تصویب در مناطق روستایی است.

این است که با این واقعیت نشان داد که این کشور رفت و به یک مستند ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) داده ها نشان داد که شیب دیجیتال در معاملات. این است که می گویند که دولت موفق نشده است در ترویج دیجیتال. در اخیر تعامل با FE, COO از NPCI, Pravin Rai گفته بود که آنها به دنبال افزایش در پرداخت به سوپر مارکت ها و فروشگاه های پزشکی و داده ها همچنین نشان می دهد افزایش حجم برای بهارات لایحه پرداخت سیستم معاملات. اما بیشتر باید انجام شود به دیجیتال فراگیر.

اخبار مرتبط

ایده خوبی خواهد بود برای سرمایه گذاری در فن آوری است. در حالی که demonetisation و نقدی تخفیف از فردا بازیکنان در اوایل سال هم تصویب دیجیتال به معنی در مسیر سریع مقدار زیادی از آن نیز به این دلیل که دولت نگه داشته و نوآوری. آن را برای اولین بار منتشر شد آپی و سپس اجازه انجام معاملات از طریق شماره تلفن همراه و Aadhaar با استفاده از BHIM. اما از اواخر این کند شده است. بسیاری از مردم به نوبه خود به صورت آنلاین پرداخت آب و برق و قبوض و شرکت در پرداخت تماس برای جلوگیری از تاج-fomite خطر است. اگر دولت می تواند سرمایه گذاری در این, از آن خواهد شد یک راه طولانی در ترویج دیجیتال.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de