Dr. Anthony Fauci ستایش نیویورک به عنوان یک مدل دولت برای پایین آوردن تعداد coronavirus موارد است.

“ما می دانیم که هنگامی که شما آن را به درستی شما را پایین بیاورد این موارد. ما آن را انجام داده اند. ما آن را انجام داده اند در نیویورک” Fauci گفت: در طول یک PBS مصاحبه جمعه.

بیش از 22,000 نفر از coronavirus فقط در شهر نیویورک با بیش از 225,000 موارد تایید شده. به طور کلی دولت با تحمل بیش از 32,000 مرگ و میر و 411,000 موارد است.

“نیویورک کردم آمار بدتر از هر مکان در جهان است. و آنها این کار را به درستی انجام چیزهایی که شما در حال صحبت کردن در مورد” Fauci گفت.

مقامات دولتی گزارش 776 عفونت های جدید در نیویورک به عنوان روز پنج افت قابل ملاحظه ای از 10,000 جدید روزانه موارد در ماه آوریل است. آغاز و تا روز دوشنبه شهر نیویورک را وارد چهارمین مرحله از بازگشایی اجازه می دهد باغ وحش ها و وقایع در فضای باز می شود به روی عموم باز است. مکان های دیگر مانند در محیط داخلی رستوران ها و میله بسته باقی خواهد ماند.

“نیویورک پاک شده است وارد فاز 4 از بازگشایی شروع دوشنبه, جولای 20. فاز 4 را شامل نمی شود داخل سالن فعالیت در مراکز و رستوران ها و یا نهادهای فرهنگی در این نقطه” دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو توییتی جمعه. “من بسیار افتخار از آنچه در نیویورک انجام داده اند. اما ما باید همچنان در حالت آماده باش.”

“دور ماندن از جمعیت. بستن میله” Fauci گفت: در طول مصاحبه. “شما درخواست تجدید نظر به مردم محلی در مناطق نزدیک آن میله های زندان. آنها به طور جدی — یکی از دلایل اصلی که چرا ما شاهد [موج].”

“و من فکر می کنم اگر ما این کار را برای چند هفته در یک ردیف” او افزود: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک چرخش از آنجا که ما می دانیم که که کار می کند.”

مقامات کاخ سفید را مورد انتقاد Fauci برای coronavirus پاسخ در هفته های اخیر از جمله در نظر قطعه با عنوان “Anthony Fauci شده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در” تجارت مشاور پیتر ناوارو.

با وجود این انتقادات رئیس جمهور نسبت ناروا گفت: “من به او صحبت کرد و دیروز در ظهر. من رابطه بسیار خوبی با دکتر Fauci.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de