DHFL به راه اندازی مجدد عملیات اعطای وام از دوشنبه

DHFL است پرداخت وام پس از مارس 2019 پس از یک بحران نقدینگی.

توسط Ankur Mishra

اخبار مرتبط

مشکل وام دهنده وام مسکن Dewan مالی مسکن (DHFL) است که انتظار می رود برای راه اندازی مجدد آن عملیات اعطای وام از فوریه 24. Vaijinath M. Gavarshetty مدیر عامل شرکت DHFL است درک را به اطلاع اعضای کمیته طلبکاران در جلسه برگزار شده در فوریه 20 است که کسب و کار خواهد سر از فوریه 24. برای شروع با وام دهنده را در disbursing `500 کرور روپیه در هر ماه از داخلی اقلام تعهدی. DHFL است پرداخت وام پس از مارس 2019 پس از یک بحران نقدینگی. RBI منصوب-مدیر R Subramaniakumar گرفته است اتهام این شرکت است.
CoC همچنین به اطلاع اعضای که 24 متقاضیان شده اند که ابراز علاقه (EoI) برای این شرکت است. از 24, 14 متقاضیان ارائه شده بود EoIs برای کل کسب و کار از DHFL. این شرکت تا به حال با توجه به گزینه ای به مناقصه به پیشنهاد برای کل شرکت و یا در قطعات. در زیر گزینه من خواستگاران دعوت شدند ارسال EOIs برای کل کسب و کار از DHFL.
در زیر گزینه دوم نگر قطعنامه متقاضیان دعوت شدند ارسال EOIs برای یک یا چند گروه و یا ترکیبی از هر دارایی در انزوا در سراسر گروه های مختلف DHFL. مدیر قبلا تفکیک شرکت در سه بخش برای دعوت از مناقصه — خرده فروشی و عمده فروشی و زاغه خوبی توسعه خودگردان (SRA) دارایی. KKR هند, خدمات مالی, Welspun گروه Adani گروه Oaktree سرمایه ARCIL دارایی بازسازی شرکت Bain Capital میان خواستگاران که تا به حال قرار داده شده EOIs تحت گزینه من برای بیش از کل کسب و کار.
43 روز گاهشمار نیز پیشنهاد شده توسط CoC بین آخرین روز از ارسال طرح قطعنامه و رای گیری توسط CoC اعضا به تصویب همان. آخرین روز از ارسال یک قطعنامه طرح مارس 16 سال 2020 است. این شرکت را منتشر موقت لیست متقاضیان در فوریه 26. پس از آن, لیست نهایی متقاضیان خواهد شد منتشر شده در مارس 12.
این وام دهندگان جلسه همچنین در مورد ارزیابی ماتریس (EM) برای مدعی است. SBI کلاه پیشنهادی ارزیابی ماتریس با هر دو پارامترهای کمی و کیفی.
طرح پیشنهادی ارزیابی ماتریس (EM) متشکل از چهار پارامتر است که شامل چشمگیر, پول نقد, بازیابی ارزش فعلی خالص (NPV) از جمله چشمگیر, پول نقد, سهام سهم مالی طلبکاران و تزریق سرمایه. طبق پیشنهاد ماتریس 85 درصد نمره است به کمی و 15% و کیفی برای متقاضی اگر متقاضی مناقصه برای کل شرکت زیر گزینه اول برای همه bidders دیگر پیشنهاد ماتریس به صورت کمی و کیفی نمره خواهد بود 80:20.
SBI کلاه پیشنهادی 0-120 روز برای پیشنهاد را در صف مقابل پول نقد. برای NPV, اعضای, مورد بحث این است که تنزیل اعمال خواهد شد بر اساس سطل. در صورتی که متقاضی ارائه متعهد بازپرداخت برنامه همراه با امنیت وجود خواهد داشت هیچ تنزیل. در مورد تعهد از بودجه وجود دارد اما هیچ امنیتی صادر شده 25 درصد تنزیل اعمال خواهد شد. به طور مشابه در مورد اجباری در اوردن از گرو اولویت سهام و یا امنیت رسید (SRs), 50% تنزیل اعمال خواهد شد. SBI کلاه همچنین پیشنهاد کرد که SRs باید در نظر گرفته شود فرض کنید یک تنور از 8 سال. سهام سهم شده است در پوش 49% برای یک پیشنهاد است که مناقصه برای کل شرکت و یا در گروه. هر قطعنامه متقاضی را مجبور به نگه داشتن `500 کرور روپیه پول جدی سپرده (EMD) اگر مناقصه برای کل شرکت. اگر پیشنهاد و ساخته شده است در ترکیبی از دو یا بیشتر قطعات `550 کرور نیاز به سپرده خواهد شد. حداقل سپرده است `100 کرور برای SRA دسته. DHFL است که تحت قطعنامه فرایند در شرکت ملی قانون دادگاه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>