Dharavi: دو COVID-19 نفر در آسیا بزرگترین زاغه; شمارش افزایش به 9

Dharavi, coronavirus in Dharavi, coronavirus cases in slum, Dhanwada chawl, Mukund Nagar, asia bigget slum, latest news on coronavirus outbreakدر میان بیماران جدید در حال 25 سال از Mukund نگر محل و 35 سال از Dhanwada chawl. (یعنی عکس)

دو نفر تست مثبت برای coronavirus در Dharavi منطقه چهار در نظر گرفتن تعداد کل چنین مواردی در پرجمعیت منطقه زاغه های بمبئی تا نه مدنی رسمی گفت. در میان بیماران جدید در حال 25 سال از Mukund نگر محل و 35 سال از Dhanwada chawl, او گفت:.

بیمار از Mukund نگر بود در معرض خطر تماس با 49 ساله که قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus و نگهداری در قرنطینه تسهیلات, او گفت:.

اخبار مرتبط

“تماس با ردیابی جریان است در Dhanwada chawl (که در آن دیگر مورد جدید گزارش شده است) خواند و گفت آنها در حال رفتن به منطقه مهر و موم طبق پروتکل. Dharavi یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین در آسیا که در آن نزدیک به 15 لاخ مردم زندگی می کنند در shanties ساخت آن را یکی از شلوغ ترین مناطق شهر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de