ماری Yovanovitch خوش شانس بود که آمریکا می تواند در دیگر شاهد برای اثبات نفرت او را برای رئیس جمهور تهمت با توجه به Rep. Devin Nunes.

خانه هوش کمیته رتبه بندی عضو اظهار داشت: در سابق سفیر آمریکا در اوکراین در یک مصاحبه با فاکس نیوز یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو اوکراین-مقالات مرتبط از استیضاح.

“یک دلیل وجود دارد که چرا او اخراج” کالیفرنیا جمهوری خواه گفت: دوشنبه شب. “این یکی از چیزهایی که ما هرگز نمی تواند واقعا به خاطر ما را نمی توانستم در شهود اما شما می دانید که ما تا به حال مردم که ما آماده بودند به در که گفت که او ضد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت anti-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمایش در حالی که او سفیر ایران در اوکراین. که او رئیس است.”

Nunes افزود: “او خوش شانس ما می تواند هر گونه واقعی شاهدان در خاطر مردم وجود دارد که می خواستم به شهادت علیه او.”

Yovanovitch شد سفیر آمریکا در اوکراین قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن او به یاد می آورد از پست در مارس 2019 و او پس از بازنشستگی از خدمات خارجی. او تا به حال تبدیل شدن به هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی و دیگران که او را متهم بودن سیاسی دشمن از کاخ سفید است.

در طول استیضاح در خانه Yovanovitch شهادت دادند که برتر به او گفت که او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده اما این تهمت از دست داده بود ایمان او. او همچنین محکوم به “کمپین اسمیر” در برابر او گفت که اتهامات او قرار دادن با هم یک “نه محاکمه” لیست بودند “ساخت” و انکار ادعا می کند که او گفته بود هر کسی در سفارت و یا در اوکراین که مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات باید نادیده گرفته شود.

در روز پنج شنبه Yovanovitch تا به حال یک نظر قطعه منتشر شده توصیف “زمان آشفته” او رو در پایان کار خود را در وزارت امور خارجه. او با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “فرد متجاوز” از آنها امریکا و نهادهای دیپلماتیک نیاز به حفاظت و اضافه کرد که “ما نباید اجازه می دهد که ایالات متحده برای تبدیل شدن به یک کشور که در آن ایستاده تا ما این است که دولت یک عمل خطرناک.”

به عنوان Nunes ذکر خواهان ندارد رای به جلو را شاهد است که می تواند در تضاد با او را استیضاح شهادت چرا که آنها در اکثریت در خانه.

“ما نمی باید احضاریه قدرت. بنابراین اگر آنها نمی دهد ما شاهد این است که کل منظورم این است که ما صحبت در مورد این آخرین بار” Nunes گفت: “ما باید به پیروزی اکثریت است.”

حزب دموکرات به همین ترتیب احساس محروم بودن در اقلیت است. آنها سعی کردند به زور سنا به شنیدن از اضافی استیضاح شاهدان در دادگاه اما موفق به کسب حمایت کافی از جمهوری خواهان را که اتفاق می افتد. تهمت بود تبرئه کرد و در اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im