Devin Nunes پاکستان برای گسترش طرح دعوی در دادگاه در برابر Fusion GPS قاضی پس از اخراج

Rep. Devin Nunes قول داد به گسترش خود طرح دعوی در دادگاه در برابر Fusion GPS در روز شنبه یک روز پس از یک دادگاه فدرال رد کالیفرنیا حزب جمهوری خواه racketeering مورد توطئه علیه مخالفان شرکت تحقیقاتی.

قاضی به رتبه بندی عضو در خانه هوش کمیته 30 روز به فایل دیگری شکایت اصلاح.

“کنگره Nunes خوشحال است که دادگاه به او عنایت کرده و این فرصت را برای روشن شدن و تقویت سابقه طولانی و الگوی انسداد توسط Fusion GPS” Nunes وکیل استیون Biss گفت: واشنگتن آزما. “ما مقدار زیادی از مکمل شواهد برای اضافه کردن به ما و تشکیل پرونده از جمله مداوم نمونه از فیوژن را تخلفات.”

در سپتامبر گذشته Nunes واصل طرح دعوی در دادگاه خود را در برابر Fusion, GPS, موسس آن گلن سیمپسون و چپ متمایل فدراسیون فوتبال در مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی به دنبال $9.9 میلیون دلار خسارت.

Nunes گفت: دادگاه در اصلاح شکایت در ماه دسامبر که “مداوم و مستمر racketeering فعالیت” توسط متهمان “بخشی از یک مشترک و سیستماتیک تلاش” به “مانع شدن” “تضعیف” و “در نهایت به از خط خارج” Nunes کنگره تحقیقات به دخالت. Nunes ادعا گروه “عمل در کنسرت” فایل “جعلی و تلافی جویانه ‘اخلاق’ شکایت” علیه او به “آزار و ارعاب” و “حفاظت از سیمپسون, Fusion, GPS و دیگران از جنایی ارجاع” ساخته شده به وزارت دادگستری.

قاضی لیام o’grady از منطقه شرقی ویرجینیا گفت: متهمان “افزایش قابل توجهی سوالات و شایسته استدلال به هر دو کفایت واقعی تقریرات و دادگاه صلاحیت این دادگاه در دست نیست.”

قاضی گفت: Nunes را اصلاح شکایت “شامل بسیاری از rote اظهارات و اتهامات موجب بود که سقوط کوتاه از رضایت شفاعت استاندارد” و گفت که ادعاهای قانونی شد “کافی برای حمایت از اساسی حاکم بر این مسائل است.”

O’grady حکومت که Nunes به طرح دعوی شد “بدینوسیله را رد کرد و بدون تعصب” اما گفت: Nunes تا به حال یک ماه دوباره سعی کنید مطابق با قوانین فدرال منع دعاوی بیهوده و بیمعنی.

تلفیقی GPS وکیل پاسخ نمی دهند به واشنگتن آزما‘s درخواست برای نظر.

دانیل استیونس مدیر اجرایی برای مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی گفت: واشنگتن آزما که “ما تحسین دادگاه تصمیم به اخراج این دعوی بیهوده و بیمعنی” و ادعا کرد که “اتهامات در شکایت شد و بدیهی است که پوچ است.”

“تلاش Nunes برای سرکوب منتقدان از طریق چاه تامین می شود پرونده های حقوقی است که توهین به متمم اول قانون اساسی” استیونس گفت: “ما احساس خشنودی که دادگاه برای پایان دادن به این بی معنی است.”

Nunes را اصلاح شکایت واصل شد فقط پس از نوامبر انتشار یک کتاب توسط Fusion GPS بنیانگذاران عنوان جرم و جنایت در حال پیشرفت: در داخل استیل پرونده و تلفیقی GPS بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دسامبر انتشار DOJ بازرس کل Michael Horowitz گزارش در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل سوء استفاده.

هوروویتس شناسایی حداقل 17 “قابل خطا و یا حذفیات” در DOJ و اف بی آی به استفاده از ex-جاسوسی کریستوفر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده هنگامی که به دنبال FISA حکم به استراق سمع تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه در سال 2016 و 2017. سیمپسون حاضر به صحبت با هوروویتس را آورديم.

مدافعان بحث خانه هوش کمیته یادداشت در ادعایی FISA سوء استفاده از فوریه 2018 نیز روشن Fusion GPS استدلال می کنند هوروویتس گزارش نشان می دهد که جمهوری خواهان بودند تقریبا به طور کامل درست است.

Nunes به دادگاه گفت که “این یک مورد در مورد فعال و هماهنگ و مداوم و فساد و تقلب و انسداد عدالت” بود که “در حال حاضر بستری” در همجوشی GPS کتاب و “وقایع” در وزارت دادگستری ناظر گزارش کنید.

“این آشکار ساختگی در استیل ‘پرونده’ محصول مشترک تلاش های مشترک بین استیل و تلفیقی GPS. استیل و تلفیقی GPS اقدام در کنسرت دروغ به اف بی آی و گسترش ترسناک و حکایات منظور مانع از اف بی آی Crossfire طوفان بررسی” Nunes ادعا. “ساخت خام هوش و ارائه اطلاعات نادرست و پنهان از اطلاعات ارائه شده توسط منابع بخش عادی Fusion GPS در عملیات جنایی.”

وکلا برای مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی در مقابله با طرح دعوی در دادگاه.

“شاکی نشسته کنگره آمده است قبل از این دادگاه به استدلال می کنند که تسلیم اخلاق شکایت علیه او به دفتر کنگره اخلاق غیر قانونی است” جان Asu وکیل برای مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی به دادگاه گفت در یک حرکت به اخراج در ماه ژانویه است. “تغییر ظاهر نابهنگام افترا ادعا می کنند به عنوان یک ناتوان ریکو مورد شاکی به دنبال جرم قانونی انجام شده است.”

Asu گفت Nunes “غیرقابل توجیهی از رقم مدعی است که ارائه سه اخلاق شکایت در مورد او به مجلس نمایندگان ایالات متحده از کنگره اخلاق نقض RICO.”

این جمهوریخواه مجلس به طرح دعوی به استناد یک Daily Caller مقاله از ماه اوت نشان داد که مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی استخدام فیوژن GPS به عنوان یک “پیمانکار مستقل” در سال 2018 و پرداخت شده شرکت نزدیک به $140,000 برای پژوهش است.

Nunes توصیف Fusion GPS به عنوان “یک جنگ سیاسی جایی برای استخدام که دارای تخصص در حقه های کثیف و لام” و مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی به عنوان یک “تاریک پول حزبی جناح چپ” گروه غیر انتفاعی هدف عمدتا محافظه کاران است.

تلفیقی GPS استخدام شد توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016 از طریق پرکینز Coie حقوقی و تلفیقی GPS در نوبت استخدام استیل ساخته شده است که اتهامات در مورد تهمت و روسیه است. مارک الیاس یک پرکینز Coie وکیل و کلینتون در مبارزات انتخاباتی مشاور عمومی ارائه جلسات به کلینتون در مبارزات انتخاباتی مربوط به همجوشی GPS یافته است. نلی Ohr از بالا رتبه بندی DOJ رسمی بروس Ohr, یک پیمانکار برای همجوشی در سال 2015 و 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات تصویب شد همراه با شوهرش به اداره.

پس از مشاوره ويژه رابرت مولر گزارش منتشر شد در ماه آوریل گذشته Fusion GPS همچنان به اصرار دارند که “ما هیچ چیز در استیل یادداشتها شده است رد.”

Nunes گفت: Fusion GPS انتقام در برابر او را از طریق مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی در بخشی به دلیل احضاریه او صادر شده به بانک اپوزیسیون شرکت تحقیقاتی استفاده می شود که “نشان داد که کلینتون در مبارزات انتخاباتی DNC و پرکینز Coie پرداخت به صورت تلفیقی GPS ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پژوهش است.”

کنگره ادعا کرد که “اعمال فاسد اخاذی با تهدید بخشی از همجوشی GPS را به طور منظم راه انجام کسب و کار” و او گفت: “که در راه انجام کسب و کار باید در پایان در اینجا و اکنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im