Devin Nunes: جنایی ارجاع به احتمال زیاد پس از استیل پرونده آیات

آمریکا ممکن است به زودی ارسال مطلب جنایی ارجاع مربوط به روسیه تحقیقات به وزارت دادگستری.

تشکر. Devin Nunes رتبه بندی عضو خانه هوش کمیته ارسال, اطلاع رسانی در مورد هشت جنایی ارجاع هدف قرار دادن افراد وابسته به ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات از جمله برخی که تا به حال با نشت در مارس 2019. در تاریخ 1 مه دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری باز کرده بود “متعدد کیفری نشت تحقیقات” که بعد از آن نازل شد او منصوب ایالات متحده وکیل جان دورهام به بررسی سوء رفتار ممکن است با اجرای قانون فدرال و مقامات امنیتی در روسیه پرس و جو.

Nunes گفته فاکس نیوز در روز شنبه که به تازگی محرمانه پانوشت در وزارت دادگستری ناظر گزارش FBI در روسیه بررسی خواهد شد “به احتمال زیاد” تولید جدید جنایی ارجاع.

“من می گویند که مردم باید بروید و نگاهی به آن پانوشت که در حال حاضر در مکان های” کالیفرنیا جمهوری خواه گفت: “به احتمال زیاد ما در حال رفتن به بیش جنایی ارجاع مبتنی بر این است.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz منتشر شده یک گزارش در ماه دسامبر در انتقاد از وزارت دادگستری و اف بی آی برای حداقل 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل حکم در برابر تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه و برای اداره اتکا به انگلیسی, سابق جاسوسی کریستوفر استیل تایید نشده anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده. پرونده در کنار هم قرار شد در دستور مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS و بودجه توسط هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت.

پس از اوباما و فشرده وزارت دادگستری و سرپرست و مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell چند پانوشت در این گزارش که قبلا سیاه آشکار شد و نشان داد ، آنها نشان داد که FBI نگه داشته و با استفاده از استیل ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده حتی پس از دریافت گزارش طبقه بندی شده در سال 2017 نشان دادن بخش های کلیدی از پژوهش ترسیم شد به دروغ. بیشتر می تواند آشکار به زودی.

“ما می دانیم که دموکرات ها شد, پخش كردن, دروغ, روسی, دروغ است که ما شده اند گفت: کل زمان” Nunes گفت: در فاکس و دوستان. “هرگز از آن ساخته شده حس است که شما سیاسی عمل مانند کلینتون در کمپین همکاری با Fusion, GPS, استخدام خارجه سابق جاسوسی که آنها می دانند این است که ظاهرا گرفتن اطلاعات از اینتل مردمی است. که عبور نمی کند مستقیم به صورت تست.”

بر صحبت در مورد FISA بحث و ارائه برخی از بینش به دورهام تحقیق در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Laura Ingraham که به پخش در هفته گذشته.

“افرادی که مورد آزار قرار گرفته FISA زیادی به پاسخ برای” او گفت:. حداقل یک سابق FBI وکیل, Kevin Clinesmith تحت تحقیقات جنایی پس از هوروویتس یافت او تغییر یک سند در صفحه FISA براده.

هوروویتس تعیین شده در سال گذشته FBI به درستی باز آن ضد جاسوسی تحقیقات شناخته شده به عنوان Crossfire طوفان به پتانسیل روابط بین کرملین و تهمت کمپین در تابستان 2016. پس از FBI مدیر James Comey اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2017, رابرت مولر منصوب شد به مشاور ویژه نظارت بر روسیه بررسی است.

لقب “جادوگر هانت” با مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود Mueller تیم نمی کنید برای پیدا کردن یک توطئه جنایی بین تهمت و تیم روسیه اما آیا وضع ممکن است در مواردی از انسداد عدالت است که در ایران توسط دموکرات ها در بهار گذشته. دموکرات ها نیز با انتقاد دورهام در حال حاضر تحقیقات جنایی را به عنوان یک انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار مولر و حمله و تهمت را درک دشمنان است.

بر استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “هر راست” ناراحت شود با بررسی و اشاره کرد او معتقد است “آنچه اتفاق افتاده است او را به یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا است.”

شکستن با Horowitz بار گفت: “بدون هیچ گونه پایه و اساس آنها آغاز شده و این بررسی مبارزات انتخاباتی خود و حتی بیشتر در مورد در واقع چیزی است که اتفاق افتاده پس از کمپین یک الگوی کامل از وقایع در حالی که او رئیس جمهور به خرابکاری ریاست جمهوری خود — و یا حداقل اثر تخریب ریاست جمهوری است.”

“نظر خود من این است که شواهد نشان می دهد که ما در حال برخورد با فقط اشتباهات یا sloppiness,” دادستان کل گفت. “چیزی وجود دارد به مراتب بیشتر نگران در اینجا ما قصد داریم برای رسیدن به انتهای آن است. و اگر مردم را شکست و ما می تواند ایجاد که با مدارک آنها پیگرد قانونی خواهد داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im