تشکر. Devin Nunes گفت: دولت نظارت خواهد شد به احتمال زیاد موضوع بحث زمانی که رئیس جمهور تهمت بازديد کالیفرنیا این هفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به San Joaquin Valley در شنبه اولین سفر خود را به این منطقه پس از به عنوان بخشی از چهار روز نوسان در غرب به تقویت جمهوری خواهان پیش از سال 2020 انتخابات.

سیاست کشاورزی و تامین آب در حال انتظار برای تسلط بر مکالمه اما Nunes, که منطقه ای است واقع در دره صحبت کرد و به طور خلاصه سهشنبه در مورد یکی دیگر از فشار دادن موضوع محدود به آمده است.

“من قصد دارم به فرصتی برای صحبت کردن با او [تهمت]” این کنگره گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity. “من مطمئن هستم که این خواهد آمد: چه دادگاه FISA رفتن به مانند نگاه در آینده ؟ این چیزی است که باید ثابت شده است. این دو لایه در سیستم قضایی که ما در این کشور فقط کاملا غیر قابل قبول است.”

Nunes به عنوان بالا جمهوریخواه در خانه هوش کمیته شده است به یک رهبر در بالا بردن سطح آگاهی به اتهام FISA سوء استفاده در برابر کارتر صفحه بود که یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. او همچنین در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری در زمانی که رئیس جمهور در مورد تفسیر سیاسی حساس تحقیقات ناراحت است دادستان کل ویلیام Barr.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz گزارش در اواخر سال گذشته که شناسایی حداقل 17 “قابل خطا و یا حذفیات” در وزارت دادگستری و اف بی آی به استفاده از ex-جاسوسی کریستوفر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده هنگامی که به دنبال FISA حکم به استراق سمع صفحه در سال 2016 و 2017 را به عنوان بخشی از یک ضد جاسوسی رسیدگی به تهمت تیم روابط با روسیه است.

در نتیجه تحقیقات خود را ویژه, وکیل رابرت مولر نیست ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کرملین.

اخیر دادگاه FISA پر کردن ساخته شده گفت: وزارت دادگستری در بر داشت که “از نظر مواد misstatements و حذفیات” نهایی دو دستور هدف قرار دادن صفحه “شدند معتبر نیست.”

با سه FISA مقررات رود تا غروب آفتاب در ماه مارس مذاکرات نمایندگان مجلس را تهدید به موضع در برابر دیوید کریس سابق وزارت دادگستری وکیل برداشت به توصیه دادگاه FISA در روند اصلاحات به برخی از صحبت در مورد بی میلی لغو دادگاه FISA اگر نگرانی های خود را در مورد آن استفاده می شود برای هدف قرار دادن مخالفان سیاسی پرداخته است. دموکرات ها در مجلس درخواست کرده اند FISA اسناد به عنوان آنها در نظر پتانسیل اصلاحات و قضایی مجلس سنا و رییس کمیته لیندزی گراهام درخواست “رونویسی مصاحبه” با 17 DOJ و FBI کارکنان به عنوان بخشی از یک جداگانه پرس و جو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im