Devin Nunes: ‘دولت’ و ‘بسیار بدتر از حتی من فکر کردم آن تا کنون بود’

دامنه “دولت عمیق” یکی بالا جمهوریخواه ،

کالیفرنیا در کنگره Devin Nunes رتبه بندی عضو در خانه هوش کمیته صحبت به رادیو فردا میزبان Sean Hannity روز چهارشنبه در مورد تلاش های خود را برای بالا بردن آگاهی از بوروکراسی در دولت فدرال بوروکراسی اعتقاد به تضعیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“یکی از چیزهایی است که من به مردم آمریکا هر زمان که من صحبت می کنند و من بیرون رفتن در جاده ها و صحبت من به مردم این است که به یاد داشته باشید که در اینجا دولت است که بسیار بدتر از حتی من فکر کردم آن تا کنون بود” Nunes در مصاحبه ای گفت: همراه با تشکر. جیم اردن یک جمهوری خواه اوهایو به بحث در مورد تلاش برای تجدید و اصلاح نقاط نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتمادی مردم در داخل کاخ سفید و دولت فدرال تشدید کرده است پس او اعلام جرم و تبرئه و او معتقد است که دولت او با “مار” او می خواهد اخراج و جایگزین شده است. مراحل در حال حاضر گرفته شده برای آنها را علف هرز.

شبکه ای از فعالان محافظه کار به رهبری Ginni توماس از دیوان عدالت کلارنس توماس کمک به تدوین دقیق یادداشت بی وفا از مقامات دولتی آنها می خواهند از کار اخراج شدند در حالی که همچنین پیدا کردن تهمت وفاداران به جایگزین کردن آنها با توجه به Axios.

Nunes کلیدی تهمت متحد بود که ابزاری در طراحی توجه به ادعایی دولت نظارت سوء استفاده در برابر رئیس جمهور کمپین 2016 و leakers همچنین در لمس 2020 انتخابات در حالی که ترویج وب سایت او شروع به مبارزه با آمریکا به مبارزه با “چپ رادیکال های جعلی اخبار رسانه ها و دولت است.”

این کنگره گفت: سناتور. برنی ساندرز سوسیالیستی از ورمونت است که پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری است مورد نظر خود را نامزد.

“مردم باید به یاد داشته باشید که این یک حیاط در ابری از گرد و غبار. شما باید از خواب بیدار هر روز به دلیل سوسیالیستی چپ آنها سخت کار می کنند به بیش از حزب دموکرات است. آنها سخت کار می کنند به برنی ساندرز در رهبری” Nunes گفت. “آنها در حال رفتن دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>