Devendra Fadnavis به صورت آزمایشی برای ‘پنهان’ اطلاعات در انتخابات سال 2014 استشهاد SC رد نقد و بررسی دادخواست

Devendra Fadnavis, Supreme Court, Election Commission of India, Assembly elections in Maharashtra, bjp, Bombay High Court, Chief Minister of MaharashtraFadnavis تا به حال ثبت یک درخواست در دیوان عالی کشور به دنبال بررسی آن 2019 منظور هدایت او را به صورت آزمایشی در این مورد. (یعنی عکس)

دیوان عالی کشور را رد کرده است هر گونه امداد رسانی به سابق ماهاراشترا وزیر Devendra Fadnavis در یک پرونده مربوط به اتهام کتمان جزئیات دو پرونده های جنایی در استشهاد قبل از ثبت کمیسیون انتخابات هند پیش از انتخابات مجلس در ماهاراشترا در سال 2014. Fadnavis تا به حال ثبت یک درخواست در دیوان عالی کشور به دنبال بررسی آن 2019 منظور هدایت او را به صورت آزمایشی در این مورد. که بررسی دادخواست اخراج شده است توسط دادگاه بالا.

این موارد در برابر Fadnavis مربوط به اتهام تقلب و جعل اسناد و تاریخ به سال 1996 و 1998. دو نفر در برابر او اما اتهامات نمی شد قاب در هر دو مورد.

اخبار مرتبط

ناگپور مبتنی بر وکیل Satish Ulke بود و سپس نقل مکان کرد یک دادگاه محلی به دنبال شروع دادرسی جزایی علیه Fadnavis. او گفته است که سابق سانتی متر hid این اطلاعات در نظرسنجی استشهاد. تقاضای اخراج شد توسط دادگاه و به منظور تایید توسط دادگاه عالی بمبئی.

در اکتبر 2019 در دیوان عالی کشور به آن متهور برای شروع رسیدگی در برابر Fadnavis. یک اخطار صادر شد به Fadnavis توسط یک ناگپور دادگاه “برای جرم و مجازات در بخش 125A نمایندگی از مردم عمل 1951”.

در بخشی Fadnavis ادعا کرده است که این موارد در برابر او هستند با انگیزه های سیاسی و که او نه پنهان کردن هر گونه اطلاعات در مورد مواردی که او مجرم شناخته شده بود و یا اتهامات عنوان شده علیه قاب شده است.

رد استدلال توسط Fadnavis سه قاضی نیمکت از دادگاه گفت: آن یافت می شود هیچ دلیلی برای سرگرم بررسی درخواست را رد کرد و تقاضای خود را.

Fadnavis به عنوان وزیر ماهاراشترا پس از اخذ تاییدیه هجوم به قدرت در سال 2014 در انتخابات برگزار شده در دولت پس از Lok سبها انتخابات است. Fadnavis شد آواره به عنوان سانتی متر با وجود بی جی پی در حال ظهور به عنوان بزرگترین حزب در سال 2019 مجمع انتخابات در ماهاراشترا بعد از بی جی پی را خرید اینترنتی با سابق اتحاد شریک شیو سنا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>