Devendra Fadnavis’ درخواست رد SC; سابق ماهاراشترا سانتی متر به تلاش برای انتخابات مربوط به موارد

دیوان عالی کشور روز سه شنبه با رد درخواست ثبت شده توسط رئیس سابق وزیر ماهاراشترا Devendra Fadnavis. او تا به حال ثبت این درخواست به دنبال یک بررسی از SC را پیش از آن که تحت آن به منظور سابق سانتی متر بود که به تلاش برای آشکار نیست که در حال بررسی پرونده های جنایی علیه او طبق گزارش های رسانه ها.

پرونده Fadnavis ثبت شده در سال 2014 زمانی که دادگاه عالی بمبئی وکیل Satish Ukey شکایت علیه سپس ماهاراشترا سانتی متر ادعا که او موفق به افشای جزئیات مربوط به دو پرونده های جنایی در انتظار در برابر او در انتخابات استشهاد. این دو مورد مربوط به اتهام تقلب و جعل شده بود واصل در سال 1996 و 1998 به ترتيب Moneycontrol گزارش شده است.

در ماه مه سال 2016 جلسات دادگاه و بعد از آن دادگاه عالی بمبئی برگزار می شود که سابق سانتی متر نباید تحت تعقیب قرار بخش 125A از نمایندگی مردم عمل می پردازد که با مجازات برای پر کردن نادرست انتخابات گواهی حسن.

در سپتامبر سال 2019 سه قاضی نیمکت رهبری و سپس رئیس دادگستری هند (CJI) Ranjan Gogoi حال نقض بالا حکم دادگاه رعایت آن نه از نظر قانونی قابل دفاع. SC خواسته دادگاه برای از سرگیری پرونده Fadnavis بود که هنوز در قدرت است.

SC در آن حکم برگزار شده بود که در انتخابات استشهاد تحت فرم 26 از انجام انتخابات قوانین از سال 1961 فرستاده شده به نظرسنجی افسر همراه با نامزدی مقالات باید جزئیات نه تنها در موارد که در آن هزینه شده بود واصل بلکه کسانی که تا به حال گرفته شده است ادراک, هندو گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de