یک راه برای کاهش ترافیک در شبکه 25%: Netflix در کاهش فشار بر مادون

“Consumers should continue to get the quality that comes with their plan—whether its ultra-high, high or standard definition,” Ken Florance, vice-president, content delivery at Netflix said.“مصرف کنندگان باید همچنان برای دریافت با کیفیت است که می آید با طرح خود را—که آیا آن فوق العاده بالا و یا استاندارد تعریف” کن Florance, معاون رئیس جمهور تحویل محتوا در Netflix بکشد گفت.

Netflix بکشد در روز سه شنبه گفت: آن را توسعه داده است یک راه برای کاهش ترافیک در شبکه های مخابراتی 25 ٪ در حالی که حفظ کیفیت خدمات خود را. بیش از حد بالا (OTT) پخش خواهد شد استقرار این روش در هند برای 30 روز آینده.

“مصرف کنندگان باید همچنان برای دریافت با کیفیت است که می آید با طرح خود را—که آیا آن فوق العاده بالا و یا استاندارد تعریف” کن Florance, معاون رئیس جمهور تحویل محتوا در Netflix بکشد گفت.

اخبار مرتبط

این حرکت پس از اپراتورهای تلفن همراه ” انجمن هند (COAI) نوشته بود به دولت به دنبال صدور بخشنامه به جریان سیستم عامل مانند Netflix و آمازون نخست تصویری به تدوین و فرموله کردن اقداماتی که باعث کاهش فشار در شبکه زیرساخت ها است.

دیگر شرکت های فعال در این فضا نیز کاهش میزان بیت به کاهش تراکم. میزان بیت نشان می دهد که مقدار داده منتقل شده است.

یک سخنگو در آمازون نخست تصویری گفت: این شرکت در حال حاضر شروع به تلاش برای “کاهش جریان میزان بیت در هند در حالی که حفظ کیفیت جریان تجربه برای مشتریان”است.

شبکه های اجتماعی غول Facebook گفت: آن را به طور موقت کاهش نرخ بیت برای ویدئو ها در Facebook و Instagram در هند به گزارش خبرگزاری PTI.

اجتماعی فاصله است درآورده بیشتر سرخپوستان به ثبت نام به صورت تصویری OTT خدمات و حضور در بیشتر ساعت ها در سایت های رسانه های اجتماعی. در حالی که برخی از OTT بازیکنان دیده می شود کاربران با توسل به تکرار مشاهده (مصرف همان محتوا بیش از یک بار) بیشتر از دیگران ادعا می کنند به ثبت نام کرده اند یک چشم انداز مثبت در میانگین زمان صرف شده توسط کاربران در این سیستم عامل به صورت روزانه. برخی از شرکت ها مانند اروس در حال حاضر نیز راه اندازی اشتراک رایگان بسته.

“ما در آغاز اقدامات برای محدود کردن جریان ارائه شده بر روی هر دستگاه در سطح بازیکن خواهد شد که اطمینان موجود پهنای باند است نه نامعقول” گفت: Tarun Katial مدیر عامل شرکت در Zee5 هند است.

Hotstar سخنگو گفته بود این شرکت جریان ویدئو بر روی adaptive bitrate جریان است که تضمین می کند که آن را “ناب” در مصرف اینترنت. این شرکت گفت که “آماده به کاهش میزان ارسال بیت برای ما HD جریان باید نیاز بوجود می آیند” با توجه به PTI.

MX Player گفت: آن را راه اندازی کرده است داده های محافظ حالت به عنوان یک ابتکار عمل برای کاهش پهنای باند و فشار بر روی زیرساخت های سراسر کشور.

Neeraj Roy, موسس و مدیر عامل شرکت در Hungama digital media گفت: آن را به دنبال تمام مراحل پیشنهاد شده توسط مقامات برای کاهش فشار بر شبکه زیرساخت ها است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>