دیوان عدالت DY Chandrachud. (IE)

دیوان عدالت DY Chandrachud در روز شنبه خواسته دانشجویان از یک دانشگاه حقوق در اینجا در گجرات به توسعه “شجاعت به مخالفت” و خوش و درست به وجدان خود. صحبت کردن در مجلس مراسم در گجرات قانون ملی دانشگاه (GNLU) عدالت Chandrachud نیز خواسته جوانه زدن قانون حرفه ای برای یادگیری به تحمل شکست و چیزی خوب در هر روز در زندگی است.

“به یاد داشته باشید به سوال. اغلب هنگامی که ما رشد در یک خانواده خوب به ما گفته شده را رعایت كنند. اما به شما به عنوان رشد در زندگی, این نیز مهم است به ایستادن. بود که مخالفان. به دلیل آن است که تنها از طریق قدرت خود را به بیان دیدگاه های خود را به مخالفت به شجاعت بیان خلاف موقعیت است که شما می توانید دیگران را متوقف و فکر می کنم” او گفت:.

اخبار مرتبط

“شجاعت مشخصه از یک وکیل. و با شجاعت منظورم صرفا شجاعت ایستاده به دولت است. که نه تنها شجاعت است که من با اشاره به. افرادی که ایستادن در برابر دولت ممکن است تیتر در روزنامه ها. اما ما می خواهیم شهروندان که به شجاعت ایستادگی برای کسی که نمی تواند ایستاده تا برای خود” دیوان عالی کشور قاضی گفت. عدالت Chandrachud همچنین گفت که این نیاز به شجاعت به “ایستادن در برابر یک قاضی معتقد است که در یک مسئله و او در اشتباه است”.

“برای ایستادن قبل از این که قاضی و می گویم ببخشید شما اشتباه بسیار محترمانه راه است. ایستاده به خود سالمندان و مربیان…,” او گفت:. در مجموع 218 دانش آموزان فارغ التحصیل در 10 سالانه مجلس از GNLU. او همچنین توصیه فارغ التحصیلی دانش آموزان برای یادگیری به رسیدگی شکست.

“شکست مناسبت برای شروع دوباره. شکست به شما می آموزد که چیزی در مورد زندگی,” او گفت:. عدالت Chandrachud همچنین توصیه دانش آموزان به طور خوش بینانه است.

“خطر بزرگ در جامعه ما امروز خطر از بدبینی. آن را از هر نوع افراط گرایی است. اما خطر بزرگ مواجه هستیم این است که خطر از بدبینی. در حال بدبینانه در مورد, جامعه, کشور, روابط, در مورد جاده ها و حمل و نقل و…”بود و خوش و نگه داشتن شعله در درون شما سوزان روشن است. هر گوشه ای از زندگی خود را وجود خواهد داشت برخی از فرصت برای وسوسه چه در زندگی حرفه ای و یا در روابط شخصی. در نهایت شما پاسخ وجدان خود را در هر آنچه که شما انجام,” او گفت:.

عدالت Chandrachud همچنین از دانشجویان پرسید که به مجموعه ای از استانداردهای خود را. “کمی به نوبه خود خوب به کسی که هر روز از زندگی خود را. شما لازم نیست به یک مصلح اجتماعی بود. در عصر الکترونیک ما پشت سر ما رد پا. اما فقط به عنوان شما را ترک ردپای پشت مطمئن شوید که آنها هستند به طوری که شما خواهد بود خوشحال به فکر می کنم از ده سال پایین خط,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im