دیترویت مجلس اعتبارات مغلوب ساختن پیشی جستن پس از مصرف داروی ضد مالاریا به ضرب و شتم coronavirus

یک دولت دموکراتیک نماینده از دیترویت اعتبار رئیس جمهور تهمت برای شعار مواد مخدر او می گوید: زندگی او را نجات داد از coronavrius.

“این تا حد زیادی به کار با رئیس جمهور … آوردن آن را” دولت Rep. کارن Whitsett گفت: مطبوعات آزاد دیترویت در روز دوشنبه. “او تنها کسی است که قدرت آن را یک اولویت است.”

Whitsett گفت: او آموخته است که در روز دوشنبه او آزمایش مثبت برای COVID-19 اما شروع به مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا در آخرین سه شنبه بعد از او شروع به نشان دادن علائم.

“آن کمتر از دو ساعت” قبل از میشیگان مجلس شروع به احساس بهتر, او گفت:. هنگامی که خبرنگار پرسید: Whitsett اگر او معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی او را نجات داد, او گفت:, “بله, من. من از او تشکر می کنم برای آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: مواد مخدر می تواند یک راه موثر برای درمان ویروس و سریع ردیابی FDA تایید برای coronavirus بیماران.

“این یک داروی قدرتمند در مالاریا وجود دارد و آثار علمی در این. برخی از نشانه قوی,” او گفت: بیش از آخر هفته. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ اگر آن کار نمی کند آن را شرم آور خواهد بود اگر ما آن را انجام نمی شود.”

اعضای کاخ سفید نیروی کار تیم مبارزه با کروناویروس از جمله دکتر Anthony Fauci, باید شک و تردید در اثربخشی دارو.

“از نظر علم من فکر نمی کنم ما می توانیم قطعی آن می گویند آثار” Fauci گفت: در روز یکشنبه.

روز دوشنبه یک دکتر در لس آنجلس ادعا کرد او شاهد زنده ماندن در این دارو پس از تجویز آن به بیماران بدحال با کوروناویروس.

دیترویت تبدیل به یک نقطه داغ برای سراسر کشور شیوع کروناویروس در روزهای اخیر. بیش از 700 نفر در میشیگان فوت کرده اند از این ویروس به روز دوشنبه در یک دولت نزدیک شدن 20,000 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de