بازداشت سیاستمداران در جامو و کشمیر منتشر خواهد شد ‘به زودی’ می گوید: Amit Shah

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه اطمینان داده است که باقی مانده رهبران سیاسی در جامو و کشمیر منتشر خواهد شد “به زودی” که به تازگی تشکیل شده Apni حزب رئیس جمهور الطاف بخاری گفت: در دهلی نو در شنبه روز پس از رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله منتشر شد.

24-عضو هیئت از Apni رهبری حزب بخاری برگزار شد بحث و گفتگو با شاه در حضور مقامات بالای وزارت خانه. این هیئت تا به حال ملاقات نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه.

ظهور بعد از جلسه به طول انجامید که نزدیک به دو ساعت بخاری به خبرنگاران گفت که انتشار باقی مانده رهبران سیاسی بود که میان موضوع مورد بحث با وزیر. “بله ما بحث در مورد بازداشت باقی مانده رهبران سیاسی و دیگران و خانه وزیر گفت: این یک فرایند است و ما خواهد بود با انتشار آنها بسیار به زودی” بخاری گفت.

بسیاری از رهبران سیاسی از جمله رئیس سابق وزرای عمر عبدالله و Mehbooba مفتی بازداشت شدند توسط دولت پس از abrogation ویژه وضعیت سابق ایالت جامو و کشمیر در آگوست 5. همایش ملی رئیس جمهور سابق سانتی متر فاروق عبدالله منتشر شد و در مارس 13 بعد از نگهداری در بازداشتگاه برای 221 روز.

“قابل مشاهده تغییرات به زودی

با توجه به بیانیه وزارت, شاه allayed از دغدغه های این هیئت در محدودیت و گفت: تمام تصمیمات در relaxations بر اساس واقعیت و نه با توجه به هر گونه فشار. “حتی زندانیان سیاسی را آزاد شود در زمان های آینده به عنوان هدف اصلی دولت این است که نه تنها فرد باید بمیرد, می شود آن را یک مشترک کشمیری یا پرسنل امنیتی” خانه وزیر گفت.

شاه همچنین اطمینان داد که هیئتی از مرمت جامو و کشمیر را استقلال در یک “اوایل فرصت” و بدون تغییر در جمعیت شناسی منطقه.

ابراز اعتماد به نفس است که “قابل مشاهده تغییرات دیده می شود بر روی زمین در چند ماه آینده, خانه وزیر همچنین مطمئن باشید این هیئت که NDA دولت تحت نارندرا نخست وزیر را در تمام مراحل توسعه به طور کلی از جامو و کشمیر”.

سیاسی هیئت یکی از اولین دیدار با رهبران مرکزی پس از abrogation جامو و کشمیر ویژه وضعیت در آگوست 5. درگیر شدن با این هیئت در حدود 40-عجیب و غریب مسائل مطرح شده توسط آنها را به خانه وزیر تاکید کرد که هیچ قصد دولت برای تغییر جمعیتی در منطقه و تمامی این مذاکرات هیچ پایه و اساسی در همه”.

توسعه جامو و کشمیر

بخاری گفت که وجود دارد روشن اطمینان در مورد این موضوع از نخست وزیر و وزیر خانه. در یک شبیه تضمین به عنوان داده شده توسط نخست وزیر به هیئت شاه گفت: کار با تمام بخش های جامعه برای تحقق بخشیدن به این امید استقلال جامو و کشمیر در اوایل فرصت است.

شاه با اشاره به این آدرس نخست وزیر به این کشور پس از abrogation از 370 مقاله و گفت و حتی او در سخنرانی خود در Lok سبها در 6 اوت سال 2019 با بیان این که ، صفحه اصلی وزیر گفت: این هم خوب است برای هند علاقه به این منطقه که یک منطقه مرزی با توجه به بیانیه رسمی.

صفحه اصلی وزیر مطمئن باشید این هیئت که جامو و کشمیر را بهتر اقامتگاه سیاست از کشورهای دیگر در این کشور است که مناسب توسعه اقتصادی سیاست خواهد شد پیش نویس به زودی پس از گسترده مشاوره.

شاه گفت: دولت برای پیشنهادات و انتقادات و پیشنهادات از همه احزاب سیاسی و افراد برای توسعه کلی از جامو و کشمیر. او تأکید دارد که بدون تبعیض در اجرای مرکزی قوانین در جامو و کشمیر و منافع همه بخش های مراقبت از خواهد شد شود.

او گفت که یک بانک زمین ایجاد شده بود در قلمرو اتحادیه و دولت را به زودی می آیند با یک سیاست صنعتی برای اطمینان از توسعه سریع اقتصادی. او ابراز امیدواری کرد که در چهار سال آینده, Jammu and Kashmir خواهد شد که سه برابر بیشتر از سرمایه گذاری بیش از 13,000 تومان کرور روپیه است که آن را دریافت کرده است در آخرین 70 سال است.

“وجود دارد یک پتانسیل و سرمایه گذاران نیز مایل به جلو آمده. این نیز خواهد شد حل مشکل بیکاری در منطقه,” او اضافه شده است.

‘هیچ بی عدالتی’

در موضوع, رزرو خانه وزیر گفت که کمیسیون تنظیم خواهد شد تا به زودی و تصریح کرد که هیچ بی عدالتی انجام خواهد شد به Gujjars, عشایر و جوامع دیگر.

در مسائل مربوط JK بانک او اطمینان داد که هیئتی از شخصی مداخله در این موضوع است.

JK Apni رئیس حزب نیز مطرح شده مسائل مختلف دیگر از جمله سن و آرامش برای جوانان از قلمرو اتحادیه ظاهر می شود در اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون (UPSC) امتحانات امداد در باغداری و کشاورزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de